Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem akarok gazdag lenni ez...

Én nem akarok gazdag lenni ez normális?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok nekem a szüleim nagyon gazdagok és gyerekként is mindent megkaptam de törődtek is velem de én nem akarok felnőttként gazdag lenni egy éve vagyok együtt a barátommal ő 19éves vele szeretnék élni de nem akarok nagy házban menő kocsikat miért van ez?
2009. szept. 3. 12:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem tudod milyen szegénynek lenni
2009. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen szegénynek lenni de én ki szeretném próbálni milyen ha látok egy jó ékszert vagy egy koktél rucit és nem tudom megvenni lehet hogy rossz lenne de kipróbálnám.
2009. szept. 3. 13:14
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval!
2009. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%

Normális. Nincs semmi akadálya. Lemondasz az örökségedről valami jótékony cél javára és megélsz a saját erődből. Kész.


Miért?


Mert unatkozol, lázadsz a szülői minta ellen, vagy tudat alatt bűntudatod van, amiért jobb Neked, mint másoknak. Ezt Neked kell kiderítened, én csak segíthetek, hogy megtudd.

2009. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg megszánhatnál engem egy kis pénzzel... 2havonta tudok venni egy ruhadarabot magamnak 4-10 ezer forint között, ami kemény spórolásom eredménye:((
2009. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem de azért akarom mert tök izgi lenne ha mondjuk hitel van meg ilyeneken szem ez érdekes de aztán lehet meggondolom és mégis kell a pénz kiderül.
2009. szept. 3. 13:34
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert már meguntad,hogy mindent magkapsz,és nem értékeled az anyagi javakat.Bár a szegénység,és a gazdagság közt van átmenet is,ha annyi pénzed van,amiből tisztességesen meg tudsz élni.

Egyébként lányként nem vagy egyedül ezzel,hogy nem szeretnél gazdag lenni.Mert tapasztalatim szerint is a lányok többsége tényleg nem szeretne gazdag lenni,mert úgymond nem érdekli a pénz.De azt elvárja,hogy a partnere tehetős,gazdag legyen,és mindent megadjon neki,és a családjának.Ha fiú,(férfi) lennél jobban csodálkoznék rajta,hogy nem szeretnél gazdag lenni,de így nem,(ráadásul még csak 18 éves vagy)!

2009. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk tényleg izgi nagyon ám a hitelünk! A hülye válság miatt már 60 ezret kell fizetni havonta, aztán meg gondolkozzunk, hogy mit fogunk enni a maradék pénzből a hónapban. Inkább örülj neki, hogy nem kell nélkülöznöd!
2009. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen vagdalózol a szavakkal, izgi lehet a hitel. Nem biztos, hogy azok is olyan izginek találják akik nem tudják fizetni és lehet az utcára kerülnek (ezt úgy mondom, hogy nekem semmi hitelem nincs). Könnyű úgy, hogy kipróbálnám, de ha mégse tetszik a szülők segítenek.

Amúgy gazdagságra én sem vágyom, nekem elég az amim van (van munkám, lakásom, kocsim, félretett pénzem és ezekért én dolgoztam meg), számomra a biztos megélhetés a fontos (persze pár tizessel havonta még kiegyeznék, de több nem kéne). És nem vágyom gazdag pasira sem, engem senki ne tartson el.

28/L

2009. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk most megyek egyetemre Budára és a szüleim már vettek ott nekem egy lakást szóval előnye is van a pénznek meg legalább 20pár cipőm van vagy több de mégis azt érzem hogy unatkozom.
2009. szept. 3. 13:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!