Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterások! Mit tegyek ha az...

Vaterások! Mit tegyek ha az ügyél 2 hét múlva jelzi, hogy teljesen rossz amit adtam neki és kéri vissza a pénzét?

Figyelt kérdés

Egy fűrészről lenne, szó. Megvette, elutalta a pénzt és én küldtem is, rendben meg is érkezett majd most ír, hogy kéri vissza a pénzét és hogy ez teljesen rossz, csapágyas meg minden baja van. Erről ő szakszervizes papírt is tud mutatni, meg lementette a termékleírást stb.

Ilyenkor vaktában blöfföl vagy tényleg igaza van? Mert nálam még működött.


2012. dec. 4. 01:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és nagy betűkkel kiírtam a termékleírásban, hogy Garanciát nem vállalok!
2012. dec. 4. 01:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor ennyi.

Szerintem nem vagy köteles visszavenni garancialevél nélkül.

A termékleírásban gondolom ez is benne áll, úgyhogy ezzel még ront is a helyzetén.

Ha valami nem stimmel a termékleírásban, akkor vissza kell venni, attól függ, hogy az tükrözi a termék állapotát, paramétereit, vagy sem.

2012. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vállaltak garanciát, akkor nincs teendod, pláne nem két het múlva....
2012. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magánszemélyként nem vagy köteles garanciát vállalni, sem adni. ha vállalsz az csupán jóindulatúság.


2hét után megmondanám neki hogy tudja föl magának a fűrészt, mert nem tudom hogy hogy használta, és ha fafűrésszel vasat akart vágni az nehogy már az én hibám legyen.


Amúgy meg ha lementette a leírást akkor azt is lementette hogy nincs garancia! Ahogy te is írtad.

2012. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!