Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Avon tanácsadók! Nálatok is...

Avon tanácsadók! Nálatok is úgy kell "behajtani" a rendelést?

Figyelt kérdés

Október közepétől avonozok, és pár vevőm kivételével mindig én telefonálok utánuk, hogy most szeretnének-e rendelni, és ha igen, akkor mit. Általában előbb eladom a rendelést, mint ahogy véget ér a kampány, mindenkinek el is mondtam hogy mikor fogom leadni, addig nekem küldjék el a rendelésüket. Van aki mondja hogy már tudja mit fog rendelni, de nem szól magától, hanem nekem kell utána telefonálnom... ilyenkor úgy érzem, hogy még én kuncsorgok azért, hogy rendelhessen ő. Ti ilyen esetben mit csináltok? Nem úgy kéne működnie, hogy amikor megvan a rendelés, hogy mit szeretne rendelni a vevő, egyből szól is nekem? Minden katalóguson feltüntetem a telefonszámomat és a mail címemet, szóval nem értem... oké hogy elfelejti, na de mindig? :S


17/L


2012. dec. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem akar még telefonra is költeni. Örülj, hogy egyáltalán rendel tőled valamit.
2012. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A netért már alapból fizet, akkor facebookon vagy emailban is elküldhetné
2012. dec. 18. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

neki nem olyan fontos, mint neked.

ez szerintem az ilyen marketingcégek képviselőinek általános gondja.

2012. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van ilyen vevőm és még azt se mondhatom rá hogy nem akar telefonra költeni mivel tudom hogy ingyen hív, nem is hagyja hogy én hívjam! Neten is minden nap van és általában már a katalógus lejárta előtt kb. egy héttel ráírok hogy meddig adhatja le a megrendelést mégis mindig utolsó pillanatban adja le a megrendelését! De mindig rendel és nem 1-2000 ft-ért, emelett szerzett már nekem új vevőt is akinek a cuccát is mindig hozzá viszem, tehát elnézem neki! :) De lehet csak túl elfoglalt vagy épp kisebb gondja is nagyobb annál, de szerintem a lényeg hogy rendel már nem is problémázok ezen! :)
2014. jún. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!