Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen mire költsem a pénzem?

15 évesen mire költsem a pénzem?

Figyelt kérdés
összegyűjtöttem majdnem 90.000 Ft-ot ,persze több év alatt, mert mindenféle alkalmakra is kaptam pénzt, de nemtudom mire költsem! Ne nézzetek hülyének, és ne írjatok olyan válaszokat h adjam nektek meg ilyenek, csak valami értelmeset szeretnék venni belőle, de nem tudom mit..
2009. aug. 24. 19:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az utolsó jó ötlet, lehet h elkezdek gitározni :D
2009. aug. 24. 23:46
 12/15 anonim válasza:
100%

:) De csak ha szeretnéd! :D Ne azért mert írtam... szerintem bármilyen hobbira lehet költeni, amit szeretsz! Kivéve talán úszás, mert medencét nem vehetsz, az úszógartya meg olcsó! :P


Amúgy bocsi, hogy kb. 20 perccel később elment a válaszom első fele megint, nem tudom hogy sikerült ez, de nagyon rossz az internetem! :S


/utolsó válaszoló/

2009. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor költsd el, ha magadtól rájöttél hogy van egy fontos dolog ami kell neked! Ne érts félre, ezzel semmi rosszat nem akartam mondani. Addig le is kötheted egy stabilabb bankban, nem sokat kamatozik de az is valami.
2009. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
10,43 Költeni nagyon könnyű, de gondolj csak bele milyen hosszú idő alatt jött össze? És nem mindig lesz ballagásod meg ilyenek:)
2009. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Szerintem tedd félre/tedd bankba/gyűjtsd még, még jól jöhet később

Vgay ha mindenképpen el akarod költeni, pofozd fel a gépedet (persze csak ha kocka vagy :D)

2010. jan. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!