Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Postán "ragadt" (? ) küldemé...

A Postán "ragadt" (? ) küldemény esetén ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Még szeptember végén rendeltem az eBay-ről egy külső USB akkumulátort. Eltelt kb. másfél hónap, se kép, se hang. Írtam az eladónak, hogy mi a rák van. Azt mondta elküldte. Ekkor kértem, hogy küldje el mégegyszer, mert semmit nem kaptam, de ha most lehet, ajánlva. Nagyon korrekt volt, fel is adta. December közepén jártunk, amikor már megint nagyon égető kezdett lenni a dolog, igencsak ideje lett volna megkapnom, de a termék sehol. Hülye voltam, mert nem figyeltem folyamatosan a küldemény útját az ajánlott küldeménnyel járó kóddal, hanem csak így, december közepén. Ott az állt, hogy november 29-ével a Kézbesítés regisztrálva. Hozzám SEMMILYEN értesítő, cetli, fecni, papír és egyéb maszlag nem volt bedobva, fogalmam sem volt, hogy a postára már rég megérkezett. Hatalmas ellenérzésekkel és szkepticizmussal hívtam fel az illetékes hivatalt. Azok után, hogy ide-oda kapcsolgattak, mert az adott kód alapján még azt sem tudták eldönteni, hogy levél vagy csomag, én feladtam a várakozást. Gyönyörű zenéket hallhattam, x embernek y-szor magyaráztam el, krvára elegem lett, mert semmit nem sikerült kideríteni. Abban maradtunk a nővel, hogy bemegyek személyesen. Persze tudom, ezzel kellett volna kezdeni, de egyrészt tetű időhiányban szenvedek, meg gondoltam valamit azért tudjak, legyen némi előképzettségem az ügyet illetően. Ez nem sikerült így most a napokban meglátogatom őket. Valami tippetek van, hogy kivel-mivel kezdjem, mennyi esély van, lehet arra, hogy még megvan a cucc? Vagy aláírta helyettem a kézbesítő és az volt a gyerek ajándéka? Ez előfordulhat?! Tudom, Magyarországon bármi, de azért ez erős lenne. De most tényleg, mi a teendő ilyenkor? Mit kamuzhatnak, hogy lerázzanak? Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 1. 13:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!