Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova lehet bejelenteni, ha...

Hova lehet bejelenteni, ha valaki jogtalanul kap segélyt? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Az illető vallotta be nekem részegen,hogy neki nem járna,sőt többet is kap mint más,már le is járt volna,ledolgoznia sem kell 30 napot.Mert ez így el van intézve-mondta ő.Amit kap azt is alkoholra költi el.Próbáltam megkérdezni ahonnan kapja,de nem adhatnak ki imformációt.Szerintem ez valami csalás,és névtelenül be szeretném jelenteni,de hova...

2013. jan. 9. 10:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
na mi van, visszamegyünk az ötvenes évekbe?!
2013. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bár érkezett válasz,amit köszönök,van benne igazság,de még mindig nem a lényegre kaptam,hogy hová lehet bejelenteni?
2013. jan. 10. 08:15
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem jól teszed, hogy be akarod jelenteni. De igazából nem nagyon lehet sehova. Sok utánajárás lenne, kezd a polgármesteri hivatalnál.


Nálunk is van ilyen lakó. Ő több leszázalékoltat kap, mint én, aki dolgozik. Semmi baja nincs.


Hol károsít meg engem? Nos, akinek nem lenne világos, az államnak az adókból van pénze. Mi mind fizetjük az szja-t, a tb-t, az áfát, a tranzakciós adót stb. és ezek az emberek pedig jól megélnek belőlünk. Ez eléggé igazságtalan.

2013. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Így van,pontosan.Az önkormányzatnál sajnos semmit nem tudtam elérni.
2013. jan. 16. 21:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Tényleg, eszembejutott hogy az a baj, hogy az önkormányzatnak nem érdeke, hogy megszüntesse azt ami központilag jön hogy utána meg a helyi alapból fizesse a segélyét (mert úgyis megjelenne az ilyen és kérne segélyt tőlük)
2013. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azthiszem,ezellen nem tudok tenni.Megkérdeztem, a pénztárban jártam,mert a hölgyikét ismerem,és megnézte a gépbe,FHT-t kap,de tudjuk annak összege 22e körüli,ő meg (pontosan nem emlékszem)44e körül kap.Ez a duplája,és csodálkozott is,hogy lehet ez,de ő tenni nem tud semmit.
2013. jan. 18. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!