Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek diákmunkára?

Szerintetek menjek diákmunkára?

Figyelt kérdés
Apám egész jól keres, nem azért mennék, én sem vagyok hülye gyerek, gimnáziumba járok. Arra gondoltam ha anyám engedi akkor du, vagy hétvégén eljárnék dolgozni, és összeszednék elég pénzt nyelvvizsgára, meg jogosítványra ha majd odakerülök legyen rá pénzem. Most 16 éves vagyok, és nem vagyunk leégve anyagilag, csak szeretném ha a saját pénzemből lenne meg, de félek hogy apukám majd lehurrog, hogy tök baromság, meg ilyenek. Mit gondoltok?

2013. jan. 14. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha utána is tudnál ennyit tanulni, mint eddig, akkor csináld


Én egyetem alatt dolgoztam 4,5 évet az 5-ből és mire elkezdtem az önálló életet volt a munkából és egy-két másból 3,5 millió forint megtakarításom. Így tényleg önálló életet éltem és nem szorultam a szüleimre, pl. ebből a pénzből megtehettem, hogy felköltöztem Budapestre a diploma után és vártam pár hónapot bevételek nélkül, mire egy fantasztikusan jó állást sikerült szerezni. Ezért szép, ha az embernek van saját pénze, amivel azt tesz, amivel akar. A családom sem extrém szegény de hidd el, így sokkal jobb tényleg nekimenni az életnek, saját magad uraként.

2013. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!