Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarország állama miért...

Magyarország állama miért vesz fel hitelt, ha egyszer saját magának is tudna pénzt verni? Nem értem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 22:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A platina mögé már hova akarnál több fedezetet rakni?

Közgazdászok bakker, hát ezért tart itt az ország, mert a közgazdászok is ilyen megrögzött pszichopaták...

2013. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"pedig hát, közgazdász vagyok... "


Vagy te a tököm. Aki ilyen hülye a közgazdaságtanhoz az még érettségizni sem tudna belőle, nem, hogy elvégezni egy főiskolát...

2013. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Te nem vagy közgazdász.
2013. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

a b c kérdést írónak

a: pont arra volt kiváncsi, hogy az emberek mit gondolnak, tehát ez kérdés és helye van az oldalon

b: a 2 nem függ össze + a kérdező elvileg volt tüntetni is + a kérdés (SAJNOS! nektek) "túl" értelmes

c: WTF?


Ez a pszichopatázás megint mi a fene? XD

Tehát ha egy közgazdász vagy bárki a magyar lakosság érdekeit szeretné érvényesíteni szemben az elnyomó tömegdemokráciával szemben, akkor az egyszerűen bolond?


Magyar államadósságról még annyit, hogy elvileg már többszörösen vissza lett fizetve és azóta csak valami bábkormány által aláírt alaptalan hitelt fizetünk, amit soha sem fog az ország törleszteni. Ezt a hitelt természetesen sosem fogják felülvizsgálni, inkább beledöglik az ország.

2013. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

"a: pont arra volt kiváncsi, hogy az emberek mit gondolnak, tehát ez kérdés és helye van az oldalon"


csak mondjuk ki lett törölve egy komment, amiben azt mondja, mi úgysem értenénk meg

akkor minek tette fel a kérdést?

2013. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"30 évvel ezelőtt, 8 évesen, pont ezt a kérdést tettem fel Apámnak. Finoman kinevetett. Erről ennyit. Én is ezt teszem most."

Teljesen rendben volt ez a reakció 30 évvel ezelőtt, rengeteg ok miatt hagy ne írjam le.

Maradj csak jó hű kommunista és szavazz életed végéig az mszp-re. Érvekkel és vitákkal ne foglalkozz, azok semmit sem jelentenek! Sokkal ésszerűbb ha zombi módon mszp mszp, abból bajod nem lehet. Nem kell gondolkodni sem.


előző

2013. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

# 26


Viktor fan vagyol-e?

[link]

2013. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Az eredeti kérdésre visszatérve. Ez nem politikai beállítottság kérdése, hanem közgazdaságtan alapvetése.

Nem is értem miért kell ezt elvinni más irányba.

Viktor ? Meg MSZP ? Hogy jön ez ide ?

Persze mindenbe bele lehet látni a politikát.

2013. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Maradj csak jó hű <insert party name> és szavazz életed végéig az <insert party name>-re. Érvekkel és vitákkal ne foglalkozz, azok semmit sem jelentenek! Sokkal ésszerűbb ha zombi módon <insert party name twice>, abból bajod nem lehet. Nem kell gondolkodni sem.


ez jó érvelés, mindenkinek ajánlom -.-'

2013. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nyomtathatna pénzt, te ökör, csak nem lenne fedezete!
2013. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!