Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok 160 cm és 55...

15 éves vagyok 160 cm és 55 kg. úgy 7-8 kilótól szeretnék megszabadulni, hogy sikerülhetne a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
láncfűrésszel. A súlyod egyébként most normális, nem értem, mért akarsz olyan lenni, mint az anorexiások. Vért sem adhat, aki 50kg alatt. Ha kövérnek érzed magad, akkor menj pszichológushoz.
2010. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
még gyerek vagy és a szervezeted fejlődésben van. Nagy pofon kellene neked hogy a fal adja a másikat...
2010. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy ha a szüleid beíratnak valami sportra és egy héten 4x5x elrugdosnak rá.
2010. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hülye vagy.nehogy fogyj,ne legyél olyan mint a többi kis anorexiás r i b i akin lötyög xxs es ruha ha van melled,akkor így még nehogy fogyj,mert áá...szval a lényeg hogy nehogy elkezdd mert még fejlődő szervezet vagy egy az kettő emeg 55-7 kiló az 48kg.basszus de hát a 12 éves gyerekek többek ennél már neharagudj...:/
2010. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!