Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem kapunk jótállási jegyet se normális számlát, fél éve várjuk?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettünk egy mosogatógépet egy áruházból és megígérték, hogy kipostázzák a jótállási jegyet. Csak egy sima blokkot adtak. (Nem én vettem, hanem apám, én így haza se hoztam volna papírok nélkül) Azóta voltunk már bent náluk és rengeteget telefonáltunk, de csak ígérgetik és nem küldik. A gépnek nincs baja, de azért ez felháborító és furcsa, hogy egy áruház (nem kicsi, építőipari) ilyet megengedhet magának.
2013. febr. 9. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy vagy megkapod egy héten belül, vagy mégy a Fogyasztóvédelmi Felügyelethez, Apeh-hoz és minden más egyéb helyre, majd azok segítenek nekik ezt az ügyet elintézni.
2013. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!