Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Egyáltalán van...

Lehetséges ez? Egyáltalán van rá esély?

Figyelt kérdés
szóval kollégista vagyok, de nagyon utálom mivel semmire nincs időm és még tanulni sem tudok ott rendesen. bejárós nem akarok lenni mivel hát.. kicsit örülök hogy elszakadtam a szülőktől mert nem volt valami jó a kapcsolatunk és mindig felhúznak.. szóval egyiksem jó... arra gondoltam hogy mi lenne ha ott tömbházban kibérelnék egy szobát v házat? valami nagyon egyszerűt ami nagyon olcsó.. szüleim nem nagyon adnának rá sok pénzt.. ráadásul még gyerek vagyok ha úgy nézzük.. 16/L koleszba 1 hétre kapok ált 3000 ftot.. lehetséges hogy ha elkezdeném gyüjteni akkor eltudnék menni albérletbe vagy valahova? vagy hova menjek?rokonom nincs ott.. meg valami megfizethető kéne , kb mennyibe kerülnek az ilyen helyek?
2013. febr. 9. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez város függő. Vidéken egy szobát kivehetsz 15-20 ezer + rezsi rád eső része havonta, azt diákmelóból ki lehet pengetni. Csak hát ugye akkor még nem ettél semmit, az a húzósabb része a dolognak, mert a kaja nagyon drága. Heti 3 ezerből meg éhen halni sem lehet olyan kevés.
2013. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez még viccnek is gyenge.

Egy ócska szoba bérlés 20. ezer plusz 25. a rezsi aló hangon plusz valamit enned is kell. Havi 60. ezer alatt nem élnél meg albérletben. Nincs is az a hülye tulajdonos aki kiskorúnak lakást ad ki, szóval ez nem lehetséges.

2013. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!