Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jó üzlet a képregény...

Miért nem jó üzlet a képregényrajzolás Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést úgy értettem, hogy miért nincsenek olyan képregényrajzolóink, akik 3-4 paneles humoros képregényeket rajzolnak, és azok bekerülnek az újságokba vagy saját képregényújságban szerepelnek.

Amerikában (pl. Garfield), Norvégiában (Pondus) vagy Svédországban (Halge) szerepelnek a saját újságjukban vagy több ezer napilapon a világ minden táján.


Nálunk miért nincs lehetőség? Biztos vagyok benne, hogy aki jól tud rajzolni, van hozzá fantáziája, humora, akkor megalkotná és feltehetné a blogjára, hogy felfigyeljenek rá, akkor elindulhatna a karrierje.


Tudom, elég furán fogalmaztam meg...



2013. febr. 9. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Korábban a Kretén magazin nagyon színvonalas képregényekkel volt tele (magyarokkal is), ott van a Pistike és Móricka magazin, a párkocka satöbbi. Igenis "üzlet" a képregényrajzolás Magyarországon, egy olyan névért mint Marabu, Göndöcs Gergely, Fekete Imre aranyat érnek.
2013. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amiért a magyar filmekből is kiveszett a humor és a hétköznapokból is. Nem tudunk nevetni már sajnos, mert nincs rá okunk.
2013. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszadó: ebben igazad van. Ismerem őket. A Marabut külön dicsérem, mert jót mulattam rajta.
2013. febr. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!