Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Süthető gyurmával (kulcstartók...

Süthető gyurmával (kulcstartók, ékszerek, mobildísz, és egyebek) + pénzt keresni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 18:43
 1/3 anonim válasza:
Hol adnád el? Kinek?
2013. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam eladogatni ilyen kis kézzel készült ékszereket, de ebből nem fogsz meggazdagodni. Mondjuk láttam 1-2 eladót meskán akinek nagyon jól ment, de ebből nem lehet megélni, viszont hobbynak tökéletes és behozza az árát. Mondjuk ha jól csinálod szerintem egy olyan 20 körül tudsz vele keresni, ha tényleg jól csinálod mert az előállításhoz képest elég magas az eladási ár ( mondjuk én a munkaidőt sosem kalkulálom, mert ugye hobby). A virágos, kis állatos dolgokat sokan kedvelik. A fülbevalók mennek legjobban, aztán a gyűrűk, nyakláncok, ahogy én látom nyakláncot előbb megveszik mint a puszta medált (és egy ezüstözött lánv csak 200ft)
2013. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah igen és meskán etsyn leneh eladni, vaterán is szoktam látni, de olyat is láttam, hogy valaki facebook oldalon indított licitet. Amúgy jó ha van egy blogod.
2013. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!