Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? (vatera)

Ilyenkor mi van? (vatera)

Figyelt kérdés

Most nyertem meg egy licitet vaterán. Kiírta, hogy a termék sikeresen elkelt licittel, vevő: itt az én nevem. Viszont nem kaptam emailt, hogy nyertem, se adatokat az eladóról.(spamban sincs) A termék a profilomnál nem is szerepel a vásároltak közt, mint az eddig megnyert licitek, hanem külön a licitálás fülnél van, de ott is írja, hogy én ajánlottam a legtöbbet. (1400 ft lett volna a következő lépcső, 1500at raktam rá, ezzel lett vége)

Más nyerte volna meg, csak nem mutatja a rendszer?


2013. febr. 25. 20:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár eddig, ha nem nyertem arról is kaptam emailt, hogy nem Ön nyert, de most semmi sincs..
2013. febr. 25. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő a rendszernek, amíg feldolgozza, meg kiküldi a levelet.

Várj 1 órát, és ha ezután sincs semmi, akkor kezdj aggódni!

2013. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy vége a licitálásnak? vagy nem írt olyan, hogy a minimál árat nem érték el?
2013. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, várom. Remélem nem lesz valami bökkenő, mert régóta vadásztam ezt a terméket, hogy jó áron az enyém legyen. :)
2013. febr. 25. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs minimál ár, ez benne volt a termék nevében is. "A termék sikeresen elkelt licittel." "2013.02.25. 20:30:00 (Az aukció lezárult)"

Minden úgy néz ki ahogy eddig is egy licit végén, de valamiért tényleg úgy jelzi, mintha nem járt volna le, mert nem került át a vásárolt fülhöz a termék.

2013. febr. 25. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Megjött az email! :) Azt írja, hogy 1400 a termék ára. Ez volt a következő minimális licit, de én 1500 Ft-ot írtam be. ilyenkor akkor az 1500-at kell kifizetni, vagy az 1400-at, amit a rendszer jelez?
2013. febr. 25. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

1400-at kell csak fizetned.

Az lényegtelen, hogy mennyit adtál meg legmagasabb licitként, ha alatta maradt.

2013. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Köszönöm a gyors segítséget! :)
2013. febr. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!