Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayes gond, segítség?

Ebayes gond, segítség?

Figyelt kérdés

Shipping:

$2.00 (ePacket delivery from China)


De előtte a termék mellett ez van kiírva: Free Economy Int'l Shipping.


Licitáltam rá, utána hozzáadtak +2 dolcsit. Vajon miért lett hozzáadva? Mindig 50-50, hogy belecsúszik majd az ember ilyenbe?? Kicsit aggasztó.

Valaki tudna segíteni ez ügyben?


Mert az se olyan jó, ha az eladótól mindig megkérdezem. De ez így viszont átverésnek tűnik nekem, annyit nem adnék érte, mert kis dologról van szó.


2013. febr. 28. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
az a gond az ingyenes postazassal hogy ECONOMY van megdva tehat nem legipostaval jon, igy 2 honap is lehet mire ideer. Ha fizetsz erte 2 dolcsit akkor emberi ido alatt ideer. Ne legyel ennyire spur. 2 usd nem penz
2013. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom, 82 napig jott egy pici csomagom Hong Kongbol. Le is mondtam rola mire felbukkant.

Szoval ne sajnald a penzt rendes postazasra

2013. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát egy kulcstartóért?? Így sem olcsó.. De akkor, minek nem írják előre?
2013. febr. 28. 22:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a 2 dolcsit, le se írták, mit takar. Hát, ne haragudj, egy kulcstartóért ez elég sok.
2013. febr. 28. 22:05
 5/8 A kérdező kommentje:

De ez így megtévesztés, mi az, hogy licitálás után látom a "cartban" kiírva ezt, az elején miért nem lehet tudatni a vevővel?

Régebben írtam ilyen miatt, amire az eladó azt írta, csak az Amcsik figyelmébe van így.. és kérdezte, hogy hol lakom.

Tehát nem tudom, mit tegyek, azért nem vagyok aktív kereső, hogy csak 500 Ft-ot kidobjak az ablakon a hülyesége miatt.

2013. febr. 28. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert eredetileg ez van kiírva a terméknél:


Shipping and handling


To


Service


Delivery*

Free shipping


Hungary


Economy Int'l Shipping


Varies for items shipped from an international location

Seller ships within 1 day after receiving cleared payment.

2013. febr. 28. 22:15
 7/8 A kérdező kommentje:
De furcsa, ha a nevénél nézem, ott a plusz 2.
2013. febr. 28. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
A "Free delivery" nem minden országba érvényes. Amikor ráklikkelsz a Shipping and Payments-re, ott mindig pontosan kiírja.
2013. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!