Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy nem túl jó...

K.Tigris kérdése:

Mennyit ér egy nem túl jó állapotban lévő 115 éves könyv?

Figyelt kérdés

Útmutatás a Szőlőmíveléshez c.

1898



2013. márc. 3. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
jó esetben néhány tízezer
2013. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el régiségkereskedőhöz.
2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnék ha 2500 Ft-nál bárki is többet adna érte. Kérlek írd majd meg mire jutottál vele.
2013. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kb semennyit


amúgy függ az állapotától ill hogy mennyire ritka, milyen a kötése, nyomtatása stb...


a címéből ítélve nem 2 darab került belőle kiadásra, és ha ócska, penészes, akkor nem ér semmit


de mivel nem vagyok szakértő, azt javaslom, hogy vidd be egy antikváriumba és kérdezz rá vagy tedd fel a vaterára és nézd meg ki mennyit kínál érte

2013. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mint írtam, jó esetben néhány tízezer ... úgy tűnik ahogy a neten körbenéztem ez nem a "jó eset" :)


2-5000 -ig találtam

2013. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A borító kopott de a lapok jó állapotban vannak.
2013. márc. 5. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít. Van sok 300-400 éves festmény is, ahol maga a vászon ér csak egy keveset, az hogy mi van rá festve az tökmindegy.
2013. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!