Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás kismamák, mit tennétek...

Vaterás kismamák, mit tennétek a helyemben? Egy vásárlóm zaklat

Figyelt kérdés

Vett tőlem egy teáskészletet.

Postán küldtem,meg is érkezett rendben,de nehezményezi,hogy a színe sötétebb mint a képeken.

Mondtam,hogy sajnálom,ha gondolja felteszem újra helyette és továbbküldheti,de többet nem tudok felajánlani.vagy visszautalom az árát és küldje vissza,de a postát nem tudom fizetni...


Ezek után folyamatosan hívogat,valahogy kiderítette édesanyám számát,őt is felhívja,zaklatja..


2013. márc. 7. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelezheted a Vateránál, a rendőrségen, vagy, ha tudod a számát, feladhatsz vele egy kitalált hirdetést, amire jó sokan jelentkeznek.
2013. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

A termékkel kapcsolatban annyit, hogy 8 munkanapon belül visszaküldheti ok nélkül és neked ki kell fizetned a vételárat.(A postát ő állja.)

A zaklatásról pedig annyit, hogy jelezd a rendőrségen.

2013. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

"A termékkel kapcsolatban annyit, hogy 8 munkanapon belül visszaküldheti ok nélkül és neked ki kell fizetned a vételárat"


Ez nem igaz, csak üzletek esetében.


Amúgy meg aki ezt nem érti meg, hogy visszafizeted ha visszaküldi azzal nincs mit tenni. Nyomd ki vagy vedd fel és tedd félre.

2013. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csajok,mindjárt sírok.

Megírta legutolsó levelében,hogy felvásárol mindent nálam..

Meg is tette!!!

156 termékemet,az összeset felvásárolta ma 4 különböző azonosítójú ma regisztrált alkalmi vásárló!kb.10 perc alatt..Biztosan ő.

Most rendőrésg(van értelme?)

Vatera?

Hova menjek?

2013. márc. 7. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Mekkora osszertekben tette ezt meg? Ha jelentos ertekkel, akkor megeri mostmar perre vinni az ugyet es behajtani tolle a vetelarat:)
2013. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
8 napon belül köteles vagy vissza vásárolni, ezt elcseszted.
2013. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kaptam a Vaterától levelet.

Nem vagyok köteles visszavásárolni,azt írták!!

Az összérték(mivel minden fix áron ment el,több mint 50 e ft.


Amúgy felajánlottam,hogy ha visszaküldi visszaveszem,de azért az oda meg a vissza postát nem fizetem-ez nem tetszett neki.

2013. márc. 7. 19:51
 8/15 A kérdező kommentje:

komolyan hogyan lehet ennyire megszívni

Felrakom a gyerek kinőtt ruháit,meg,amire nincsen szükségünk,és akkor ilyen helyzetbe hoznak ráérő emberek..

6 csészét 2000ft-ért vitt el.Ezért zaklat,szívat..Komolyan mondom,lassan nincs is értelme ezzel sem fogalkozni.Kinek van szüksége két gyerek meg gyes mellett rendőrségi ügyekre,perköltségre

2013. márc. 7. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell visszavenned, ne izgulj, hiszen magánszemély vagy.


Ha írsz a vaterának (akár az e-mailt is továbbítsd nekik) akkor biztosan visszaállítják az aukcióidat és törlik a trollt.

2013. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ebben reménykedek én is

Valószínűleg éjjel nincsenek adminok,remélem holnapra megoldják

És azt is remélem,hogy a zaklatás is abba marad..

Annyi féle ember van,nem szeretnék holnap összetalálkozni vele a lépcsőházban

2013. márc. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!