Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365. Működhet ez a módszer?

Bet365. Működhet ez a módszer?

Figyelt kérdés

Szóval először is szögezzük le, rettenetesen nem értek a számokhoz és a fogadáshoz.

Láttam rengeteg fogadóiroda weboldalán, hogy létezik ún. "Live fogadás", ami arról szól hogy meccs közben az aktuális eredményt látva lehet fogadni. Ezeknek a szorzója 1,10.

Namost ha én megraknám az éppen aktuális 85. percben nyerésre álló csapatra azt a 15ezer forintot, az nagy eséllyel bejönne. A 15ezerből 16500 forint lett. A 16500 forintból pedig 18150, napi 5 live fogadással ez nem is olyan kevés az óvatos embernek. Na és itt jön az én kérdésem, hogy működne ez így? Vagy korlátozza a bet365 hogy naponta 1 live fogadást tehetsz, esetleg azt hogy csak úgy veheted ki a pénzed ha az EGÉSZ pénzedet felrakod egy nagyobb szorzós meccsre?



2013. márc. 10. 12:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ugyanezen a taktikán gondolkodom én is, kb 15 ezerrel beszállnék, első nap nyermék kb 2-3 ezret, aztán már 18ezerrel szállnék be, a harmadik nap már kb 20 ezerrel. De csak a tuti meccsekre fogadnék.

Ha sokx nyerek még ha kis téteket is, akkor nem korlátoznak le? mert ha így haladnék, akkor mondjuk 2 hónap után már 100ezret is feltehetek egy 1.02-es meccsre, ezt naponta többször megjátszva, nyerhetek napi 8-10 ezret. Ez nem kis pénz havonta. Most is 3 olyan meccs volt amiore felraktam volna az egész pénzt, kettő 3:0-n állt a 70. percben, egy 2:0-nál a 75-ben. Bár kb 500 forintot nyertem vna ha 15 ezerrel szállok be, de ezek a 99%os tuti meccsek.

Én csak egy dologtól félek, h ki kell adni az adataimat egy külföldi oldalnak, személyigazolvány másolatot stb. Akárki visszaélhet vele....

2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Látom tapasztalatlan vagy te is utolsó.Ne tegyél be 15.000ft mert ez így szép és jó lenne,ugye mindenki ezt csinálná.De elkel,hogy keserítselek,hogy nem fog működni.Nem létezik olyan,hogy tuti meccs.Szóval te azt mondot 1,005-es meccset akasrz kivenni.Ami azt jelenti 100.000ft-on 500ft nyerő 201db nyerő fogadásodnak kell lenni,ha mégis 202. elmegy 500ft nyerőbe legyél.Szóval 2:0 76 perc öt perc elég hogy egyenlítsen a csapat vagy akár fordítson.Tegyél be 3000ft bármely fogadóirodába játszál meg 6db 1,10-es szorzód és nézd meg mennyi meg el belőle.1000ft-al 1,10 es szorzó 100ft haszon,ha 10 ből egy elmegy már nem vagy nyerőbe ami pedig elfog menni.Legyen 1,10-1,20,1,50 stb mindig ott lesz a meglepetés.
2013. ápr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt,hogy nem muszály ezen sokat gondolkodni kis pénzzel tedd meg a szorzóidat amit mecs végén akarsz kivenni amit te 99%-os mecsnek hívsz.Csak,hogy lásd a valoságban folyamatosan,az ilyen szorzók is milyen könyen elmennek.Ne két meccsre alapoz mert itt több tucat meccs kell,hogy jöjjön,hogy haszonba legyél.Egy példa Borussia malaga meccs. 1:2 vezet a malaga a borussiának 89.perc 151.000odds a malagának 1,035kb 2perc alatt fordított a malaga.Én csak jószándékból írtam ezt,nem bántani akarlak vele,de sajnos ez a valóság ebben a világban.Van megoldás,de azt nem fogje elmondani senki aki tudja,de másban gondolkozz,ha ezzel akarsz foglakozni.
2013. ápr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Borussia fordított
2013. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
az a hülye aki 1:2-re fogad. Én 3:0-s meccsekről beszélek, meg 3:1-ről.
2013. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De lényegtelen, mert letiltanak rövid időn belül.
2013. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem tiltanak le mert nincs miért le tiltania.Bukni fogsz 3:1-el is. 3:0 meg már nem kínál piacot játikédő végeredményére max 1,002 eltelik 5-7 perc a és már a játékidőre nem fogsz tudni fogadni.Kezdj el foglalkozni vele,mielőtt interneten terjedő marhaságokra kezdesz alapozni,hogy letiltanak stb.... nincs miért le tiltson.Egyébként meg elárulom a nagy titkot amit még nem fedeztél fel.Van egy olyan,hogy max tét te már 2:0 vagy 3:0 nál nem fogsz tudni fogadni 100ezerrel max 35-40ezer forintal mert a buki nem enged többet.szóval számolj utána ,hogy 50.000ft-nál mennyi is a 1,002 szorzód.
2013. ápr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 hookuszpook ***** válasza:
Ezzel a módszerrel, ahogy már többen is írták, az a probléma, hogy kicsiket nyersz, de ha egyszer veszítesz, akkor nagyon nagyot. És egyszer biztosan fog jönni egy olyan meccs, ahol az utolsó percben vagy akár a hosszabbítás 3-4 percében fordít egy csapat 0:2-ről 3:2-re. Akár véletlenül, akár azért mert ez valakinek így volt jó, azaz bunda volt. Én egyetlen működő és biztonságos módszert ismerek: sportbefektetés. Ennek nézz utána, és meglátod, miért. Egyszerű matematika. Még akkor is működik, ha megbundázzák a meccset.
2013. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt a módszert kipróbáltam sokszor. Egyébként nem tartom rossz módszernek,de tisztában kell lenni néhány dologgal. Közbeszúrom egyébként vannak esetek,mikor a 90.percen túl is enged fogadni. Ez akkor van,ha lehet tudni hány percet fog hosszabbítani a spori,hisz a szabályzatban benne van,hogy csak az az eredmény számít,ami a hivatalos hosszabbítás végén van. Tehát ha te fogadtál hazai győzelemre és a spori mégis tovább engedi a játékot,mint a hosszabbítás,és akkor eseik a győztes hazai gól az nem számít már.

Visszatérve mire kell figyelni ,illetve milyen feltételek kellenek a sikeres fogadáshoz ennél a szisztémánál.


Először is JÓL KELL ISMERNED a focit. Ugyanis ahogy az előttem szólok mondták mindez csak statisztika. Az iroda statisztika alapján adja meg a szorzót. Ha elég jól simered a focit ,akkor az esélyed meg tudod növelni a statisztikán túl. Hogy értem ezt?

ismerni a csapatok formáit,tudni,hogy mely csapatok mire lehetnek képesek bizonyos ellenfelekkel szemben,vagy helyzetekben. bajnokság ,kupameccs is más.hazai pálya előnye pld döntő tényező lehet. csoportmeccsnél ha már továbbjutott valaki ,vagy nem akkor a otivációs tényező.Az összeállítás erőssége.Pld sérülések miatt gyengébb a kezdő.És még számtalan dolog ,amit úgy hívok,hogy ismerem a focit.

Ha meccs közben fogadsz... Ez valóban sokkal megbízhatóbb,hisz bármelyik csapat kifoghat egy rossz napot. Pld ki gondolta volna,hogy A Real Madrid 4-0 ra kikap egy haamdosztályú csapattól pár éve kupameccsen...ilyenek eőfordulhatnak.

A meccset nézni közben a legjobb,de pld bet365 statisztikát is ad a helyzetekről labdabirtoklásról.ez utóbbi ngyon hasznos. Ha vezet a hazai csapat 1-0-ra,és mondjuk 11-0 a kapuralövések száma ,akkor nagyon kicsi a valószínűsége,hogy fordít a vendég csapat. Előfordulhat elméletileg ez is pld két játékost kiállitanak a hazai csapatból:)

Ez a focitudás,és még nem említettem a pszichológia tényezőt. ha folyamatosan nyerésben vagy eltompul az ítélőképességed és már olyanra is kezdesz tenni,ami nem biztos... Vagy növekszik a nyomás rajtad a sok nyerés miatt,már nem tudod milyen veszteni,mire kell figyelni,megzavarodsz:)

Ezért jó,ha időnként szünetet tartasz.

Végeredményben jó módszernek tartom,de ehhez stabil psziché és tudás kell. Még így se nyer az ember örökké VISZONT a duplázás,triplázás nem lehetetlen. Én nyertem többször a tétemnek 10 szeresét 2-3 hónap alatt,hogy elbukjam az egészet,vagyis bekövetkezett valami váratlan,vagy én voltam túl mohó. Én ezt úgy védeném ki,hogy bizonyos szoros nyerésnél egyszerűen kiveszem legalább azt a pénzt amennyivel kezdtem,vagy többet,hogy nyereség is legyen :)

Ha jól simered a focit,akkor nem csupán a meccs végi fogadásokkal tudsz keresni. számatalan más jó lehetőség is van,kezdve a hendikeptől a gólszámig, vagy a nem kap gólt,továbbjut a csoportból stb

Azt észrevettem,hogy a fogadóiroda jópár esetben jobb oddsokat ad,mint amennyit valójában kéne adni ,gondolom pont az automatizáltság miatt. Ez amit egy szakértő rögtön kiszúr. Egyáltalán nem biztos,hogy a legkisebb oddsok a legjobbak .-)sőt... Akár 1,1... 1,2 is lehet tuti. sőt volt már párszor,hogy 1.001en buktam el :)

Az biztos egy idő után pihenő kell. A Végül. A tuti tipp megtalaálása nem úgy megy,hogy napi 5 vagy 6. Több száz fogadási eseményt is végig kell nézned néha,hogy megtaláld a megfelelőt és lesz,hogy aznap nem lesz egy sem.

2013. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 doncarlo válasza:
Lehet, persze de én is butkam már nem egyszer a 94. percben rúgott gól miatt :) Dupla esélyre fogadj, de bizonyos időn túl már nem enged a nyerőre tenni. Csak olyanra, amelyiknek az oddsa: 1.001 :)
2013. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!