Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a módszer...

Szerintetek ez a módszer működhet? (lent)

Figyelt kérdés

Ha tudatosan eszek: reggelire 2-3 tojásból rántotta (a fehérje miatt) kenyér nélkül, suliban 2 alma, itthon kb a reggeli adaggal megegyező mennyiségű étel. A kenyér és cukros dolgok kizárva. Minden hétköznap kb 20 síelőgép nehéz fokozaton, 25-27 perc szobabicikli 10km és gyorsgyaloglás emelkedőn 20 perc 2km.

Szóval ha ezt így folytatom, sikerülhet-e lefogynom?

16/F 185cm/98kg

(megköszönném a tartalmas válaszokat, ha tudtok más lehetőség akár)


:)


2009. okt. 12. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet, bár a bevitt kalória kevesebb, mint amennyire szükséged lenne, és még emellé elég sokat tornáznál. Nem biztos, hogy a koplalás a legcélszerűbb megoldás! Hogyha kizárod a kenyérféléket és a cukros dolgokat, az már jó, de nem kell drasztikusan csökkenteni a bevitt ételmennyiséget. Ja, és ha nagyon keveset eszel, de sokat mozogsz, lehet hogy a fogyás beindul, de amint eszel vmennyi kalóriát, valószínűleg a szervezeted elkezdi zsírrá alakítani, és a gyomrodnak sem tesz jót.

Szerintem csak a káros dolgoktól kíméld meg magad. A napi fél-egy órás intenzív mozgást tartom célravezetőnek, de előtte melegíts be és a gyakorlatok végén végezz levezető gyakorlatokat!

Remélem segítettem :)

(16/L)

2009. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!