Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapcsolatba kerültem a Big...

Tegzes78 kérdése:

Kapcsolatba kerültem a Big Hitellel meg egy másik hitelezövel öt úgy hívják Varga János. Valakinek van már tapasztalata-e két hitelezövel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hitelt csak bank adhat. A többi átverés.
2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a nevében benne van, hogy "hitel", sőt még nagy is, maximum annyiban fog hasonlítani egy banki hitelhez, hogy pénzed így se lesz meg úgy se.
2013. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Varga János az egyik leggyakoribb név Magyarországon. Abban sem lennék biztos, hogy ez a hiteleződnek a valódi neve, és nem csak álnév a törvénytelen ügyködéséhez.
2013. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Akkor ezek is csak le akarják húzzni az embert!
2013. márc. 12. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki pénzt akar adni neked anélkül, hogy lehúzna, az nem hitelezőként hirdeti magát, hanem közhasznú alapítványként.
2013. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Akkor ezek is csak le akarják húzzni az embert!"

na, okos gyerek vagy te!

2013. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
cheeky bugger ha nem tudsz normálisan hozzászólni inkább ne tedd sehogy te ostoba! Tudom mit írtam miért ismételgetsz, te!
2013. márc. 12. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:

nem én vagyok az ostoba, mert nem engem fognak átb***ni :D

egyem az önérzeted

2013. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te tényleg azt gondolod magadról milyen okos vagy? Nem okos csak okoskodó! De minek is pazarlom az idöm egy ilyen emberre! Ja és nem fognak átverni, azért kértem a tanácsokat.
2013. márc. 13. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Hitelt, CSAK pénzintézet adhat. Nincs mit ezen ragozni,Gipsz Jakab maximum uzsorás lehet de akkor már inkább a deviza hitel.
2013. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!