Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor valójában mennyi a...

Most akkor valójában mennyi a minimálbér? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, google., megnéztem ott is, de engem nem a hivatalos szöveg érdekel, hanem a tényleges tapasztalatok.Mondjunk heti 40 óra munkát, és valami átlagos foglalkozást, mondjuk, eladó.Nos, így kb mennyi lenne az illető kézhez kapott bére.Tehát igazából a nettó minimálbér érdekel.
2013. márc. 21. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64.190 Ft
2013. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bruttó 98 000 Ft

Nettó 64 190 Ft (ha semmilyen kedvezményre nem vagy jogosult)

2013. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És az igaz, hogy a ledolgozott évek számával emelkedik a bér?Átlag munkahelyeken esetleg még valami bónusz, pl ebédjegy, vagy valami hasonló van?

Csak azért kérdezem mindezt, mert állítólag teljesen egyszerű végzettséggel is lehet 90-120 ezret keresni, nettóban.Vagy annyira nagy különbségek vannak a fizetések között?

2013. márc. 21. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyszerű végzettséggel is lehet milliókat keresni és több diplomával is lehet 20ezrest segélyt kapni. :-)
2013. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És az igaz, hogy a ledolgozott évek számával emelkedik a bér? Van ahol igen, pl. köztisztviselők, van, ahol egyáltalán nem kötelező!


Átlag munkahelyeken esetleg még valami bónusz, pl ebédjegy, vagy valami hasonló van? Van ahol van cafeteria, van, ahol nincs. :-) Egyre kevesebb helyen van már csak. (ebédjeyg, bkv bérlet, üdülési jegy stb.)

2013. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!