Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Vásároltam Vaterán. Kb. 1 hete utaltam pénzt az eladónak, ugye olyan feltétele volt, hogy azonnal postáz miután megérkezik az összeg. Délelőtt befizettem az összeget a számlaszámra, ugye az azonnal megérkezett. Írtam neki e-mailt, hogy megérkezett-e az összeg, postázta-e már a terméket? Estefelé visszaírt, hogy holnap reggel postázza. Jó megértetem, biztos volt fontosabb dolga. Nem is ezzel van a gond ... 1 hete nem kapom meg a levelet? Ráadásul ajánlott levélként adta fel ... 2-3 munkanap az érkezési ideje úgy tudom. Nem volt nagy összegű termék, mert 2800 Ft volt, de azért a mai világban ez is sok. Ha tényleg nem küldte el a terméket, akkor kihez tudok fordulni? Visszakaphatom-e egyáltalán a pénzem? Köszönöm előre is.
2013. márc. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha átvert, akkor nincs sok esélyed visszaszerezni azt a pénzt, konkrétan semmit nem tudsz tenni sajnos.
2013. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki én múlt hónapban jártam így. Elküldtem az nap mint mondtam, és a posta elkeverte és mire visszajutót hozzám nem is szólt, hogy nem érkezett meg. Olyan hülyén éreztem magam pedig nem is az én hibám volt, aztán újra postázással 2 nap múlva megkapta.
2013. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyre több ilyen esetről lehet olvasni, hallani... szomorú hogy az emberek piti összegű tételekkel szórakoznak!!!
2013. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt megcsinálják hetente ötvenszer, akkor az már nem is piti összeg, de a legdurvább az, hogy még feljelenteni sem érdemes őket, mert szándékosan a szabálysértési összeghatár alatt dolgoznak, így a rendőrség nem tudja kikérni a számlatulajdonos adatait a banktól.
2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyen jól meg lehet élni a hülyékből?

no, regizek is vaterára oszt eladok valami kamu kínai ájfónt vagy 20 embernek :D

2013. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!