Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire sajnáljátok kidobni a pénzt?

Mire sajnáljátok kidobni a pénzt?

Figyelt kérdés
Amiről tudjátok, hogy nem feltétlenül szükséges, de mégis kiadjátok rá a pénzt folyamatosan? (pl.cigi, bulik, felesleges ruhák) -s közbe tudjátok, hogy ezekkel sokat megspórolhatnátok.
2013. márc. 28. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Ilyenekre direkt nem adok ki pénzt.


-Nem dohányzom.

-Nem kávézom.

-Olcsó hobbijaim vannak (pl. horgászat, amihez elég egy bot és néhány kiegészítő, amikre csak egyszer kellett költeni és már megvannak évek óta).

-Havi 4000 ezer forintnál nem költök többet alkoholra.

-Évi 80 ezernél többet nem költhetek ruhákra (2 cipő max. 20 ezer, 2 gatya max. 10, max. 10 felső 40 ezer, +zokni, alsó). És ami már nem kell ruha, azt is előbb eladni próbálom és csak aztán ajándékozni.

-Nem költök felesleges ételekre. Nincs pékség munka előtt vagy után, nincs croissant vagy fánk napi egyszer, amikor megkívánom, nincs meki ebédre. Ettől tovább is élek és a tárcámban is több marad.


Ezekhez tartom is magam, folyamatosan vezetem a kiadásaimat (napi 5 perces meló) és ezáltal meg tudom mondani, hogy tavaly pl. 473 ezer forintot költöttem ételek vásárlására. :)

2013. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Útközben szoktam venni kapucchinot (100Ft) vagy péksüteményt (átlag 230 Ft), havi szinten erre elmegy párezer, ha spórolnom kéne akkor ezzel kezdeném (illetve mégsem, inkább azzal, hogy miképp keressek többet).
2013. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!