Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a munkáltató elbocsát időn...

Kizcar kérdése:

Ha a munkáltató elbocsát időn belül a szerződési feltételeket megszegve, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Majdnem két évig dolgoztam egy cégnél. Két hete meghosszabítottak a szerződésemet három hónappal, majd pár napja meg hoztak egy papírt a ennek ellentettjéről, hogy nem kívánják ismét meghosszabbítani.

Aláírtam a papírt, de a példányom még mindig megvan a szerződés hosszabbításáról.

Ilyenkor lehet kártérítést követelnem?


2013. márc. 31. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna alárni!

Melyiken milyen dátum van?

2013. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két hét telt el a kettő között. előbb kaptam a meghosszabbításról, utána a megszüntetésről.
2013. ápr. 9. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha aláírásoddal beleegyezésedet adtad ahhoz, hogy OKÉ, mégse hosszabbítsák meg, akkor nem nagyon van keresnivalód tovább jogilag. Olyan, mintha szerződést módosítottak volna a Te beleegyezéseddel. Mindig az utolsóként datált irat a "hatályos".


Ha erről van szó, akkor már csak az a kérdésem, hogy minek írtad alá, ha nem értettél vele egyet?

2013. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!