Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Szóval...anyukán nagyon vágyik egy IPad-ra.De ténlyeg.Folyton azt nézi,arról beszél.Én pedig nagyon szeretm és szeretném meglepni vele.A szülinapja december 18-án van.Szerintetek össze tudok valahogyan spórolni rá?Tudok valahol dolgozni,vagy valami?

14F



2013. ápr. 18. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Aranyos srác vagy, biztos örülne, ha megmutatnád neki a kérdésedet.

Dolgozni megpróbálhatsz nyáron, hátha sikerül valamit.

Egy Ipad nem hiszem, hogy összejön, de ha tudsz neki adni egy picit, azzal is közelebb kerül az álmához.

2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nagyon vágyik rá már régóta.megnéztem 99900 forint.De 14 vagyok és ha jól tudom legálisan még nem dolgozhatok.:(Pedig szerintem ha el tudnék menni nyáron akkor össze jönne ennyi...nem tudod,valahol tudok esetleg dolgozni?
2013. ápr. 18. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, legálisan nem tudsz dolgozni.


Füvet nyírni, ismerősöknek segíteni, ilyet tudhatsz. Ha szerzel 20 ezret, akkor megvan az álom jó része, az is nagyon jó.

2013. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy tab nem lenne jó neki? Az is tud annyit mint az ipad, és feleannyiba sem kerül, ráadásul androidos, amit sokkal jobban személyre lehet szabni.
2013. ápr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!