Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes pénzzé tenni...

Hol érdemes pénzzé tenni arany vagy ezüst ékszert, esetleg elektronikai cikket?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne 1-2 apróságot eladni, de eddig ahol voltam, olyan pofátlan összeggel akarták kiszúrni a szemem, hogy hihetetlen. Vagy az se mindegy, ki akarja eladni? Már erre is gondoltam.. Nem lennék jó üzletasszonynak, az biztos. Szóval valami olyan kéne, ahol normálisak és kb. annyit adnak érte, amennyit ténylegesen ér. Remélem van ilyen Magyarországon, azon belül BPesten.
2013. ápr. 21. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Van facebookon egy halom oldal ahova ingyen és bérmentve feldobálhatsz cuccokat, és ha valakit érdekel akkor ír. Egy próbát talán megér.
2013. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudsz is esetleg ilyen oldalt? Úgy gyorsabb lenne, főleg, ha nem akarok ezer éve nem látogatott oldalakba botlani. Keresgéltem, de vagy bútor, vagy ruha, vagy állatos..:)
2013. ápr. 21. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi, akkor ezekkel próbálkozom (most) elsőként..:)
2013. ápr. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!