Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A ti családotok szokott úgy...

A ti családotok szokott úgy spórolni, hogy mindenféle kuponokat felhasznál?

Figyelt kérdés
Valamelyik Tv adón láttam,hogy van sok család Amerikában,akik gyűjtenek mindenféle kuponokat élelmiszerre amit az újságokból kivágnak vagy netről letöltenek,addig spekulálnak,míg kihoznak a boltból pl. 600 dollár értékben kaját,de a kuponok segítségével szinte semmit nem kell fizetniük.Valaki csak ezzel foglalkozik,nem is dolgozik :) Nálunk ilyet meg lehet csinálni,vagy ha vannak is ilyen kuponok,azok nem adnak nagy árkedvezményt ? A nálunk lévő kuponok nem átvágások véletlenül?Mert sok ilyen oldal van,tele kedvezménnyel,aztán a végén kiderül,hogy rendes áron vette meg az ember az adott terméket vagy szolgáltatást.Sikerült már nektek ilyen úton-módon jó vásárt csinálnotok,tudtatok így spórolni valamin?
2013. ápr. 27. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen fecnikért vásárolni kell X összeg felett, de az sem jó bármilyen kajára, max kis csokira :D

Tehát nincs nálunk ilyen

2013. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan kuponok nincsenek, mint amerikában (én is hallottam erről), hogy szinte semmiért elhoznak egy csomó kaját. Nálunk olyan van, hogy azért a bolt is jól járjon. Mi ha értelmét látjuk, akkor fel szoktuk hazsnálni, valamennyit lehet vele spórolni. Pl. a tescos újságban szokott néha lenni hogy hétvégén 10e ft feletti vásárlás esetén 1000 visszajár. Akkor úgy időzítjük a nagybevásárlást, mivel akkor úgy is böven 10 felett szoktunk otthagyni, úgyhogy így megéri.
2013. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenek itt tényleg nincsenek.


Magyarországon inkább arra érdemes figyelni, hogy ne feleslegesen menj 1000 forint "megtakarításért" vásárolni.


Ha egyébként csak 5000 forintért vennél kaját, de inkább 10 000-ért veszel, hogy a kuponnal spórolj egy ezrest, akkor valójában kidobtál 4000 forintot. A környezetemben jó páran tesznek ilyeneket, csak azért említem.

2013. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszek ezekben az egy ezrest visszakapunk dolgokban,mert szerintem ezt ráterhelik más termékekre,tehát ez nem kiesés nekik,biztos okosan van ez kitalálva :) Ott van az a kuponvilágos dolog is,arról is annyi rosszat lehet hallani : pl. 2személyes utazás mondjuk 20rugóért,ha meg közvetlenül felhívja a hotelt az ember,a végén kiderül,hogy csak 17 rugó.Mondjuk annak örültem volna ha élelmiszerekre kitaláltak volna már ilyesmit,de úgy látom erre várhatunk..
2013. ápr. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!