Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyit szoktatok nyerni a...

Ti mennyit szoktatok nyerni a puttón, nyert már valaki nagyobb összeget?

Figyelt kérdés
Én mostanában a 200 Ft-os puttóval játszom, 1 húzásra, ez a legolcsóbb puttó, legjobb esetben 2 milliót lehet vele kaszálni (már az is bőven áldás volna). Eddig a legnagyobb nyereményem ezen egy 200 Ft-s táblával 1600 Ft volt. Végül is 20 számból 7-et kell azt hiszem megjelölni, plusz egyet a B mezőben ( nem nagyon tudom, mindig gépit veszek). Lényeg az, hogy nyertetek már vele nagyobb összeget (tíz vagy százezreket)? És mekkora az esélye hogy bejön? Végül is 20 számból.. talán könnyebb.

2013. máj. 1. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Az "A" mezőben 8-at, a "B" mezőben 1-et kell eltalálni a fődíjhoz. Nekem eddig 6+1 találat volt a csúcs, a többi csak apró.
2013. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De valami jó stratégiát én is szívesen fogadnék ;)
2013. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De őket anno irigyeltem:


[link]


:D

2013. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És az a 6+1 mennyit fizetett? Nem nagyon akarok rá többet feltenni, pl többszörös tét, mert ha meg nincs találat, annál többet bukik az ember.. van valami ötletetek, stratégiátok hogy milyen kombinációval vagy hogy érdemes ezt? Mennyit hozott az a 6+1 találat?
2013. máj. 1. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 4 vagy 5ezer forint körül volt... :)


Azóta se nyertem vele ennyit, csak 200, 400, 800 azt nagyon max 1600, de azt is már ritkán.

2013. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-5 ezer a 6+1 ?? Hát az nem valami sok. Akkor mit ad a 7+1? A 8+1 pedig már adja a 2 milliót, hogy van ez? :D És azt továbbra is fenntartom, hogy nagyobb tétet meg több kombit nem nagyon szeretnék rátenni, max ha egyszer bejön valami nagyobb összeg. Nekem eddig a hatoson volt már szerencsém, ott 5 találatom volt néhány éve.
2013. máj. 1. 13:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem sok sikerem volt, már az utóbbi időben nem nagyon játszom, csak a pénzt viszi. Lottón még 2-esem se volt sose.


Puttón csak a telitalálat fizet jól, a 7+1 is bagó hozzá képest...

2013. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, kivéve ha megteszünk mondjuk 2 vagy inkább 5szörös tétet, dehát azt meg nem merem, mert az már gy elég húzós... így persze előre, hogy nem tudom mi sül ki belőle, mert ha meg van találat akkor semmi gáz, sőt, de ezt ugye honnan tudjuk előre... Igaz, azt is szokták mondani, hogy kockázat nélkül nincs nyereség, de ilyen áron, ilyen feltételek mellett inkább nem kell, nincs annyi kidobni való pénzem. Kivéve, ha mondjuk társulva, csoportosan, esetleg úgy jobban belemennék, de az én barátaim, ismerőseim ezektől elzárkóznak. Úgyhogy nagyon úgy néz ki, marad ez a helyzet :/
2013. máj. 1. 13:38
 9/16 rémuralom ***** válasza:

[link]


Itt szerintem a záporozó kérdések túlnyomó többségére választ találsz. 8+1-et kell megjátszani, 4+1 találat már nyer, illetve az egyes találati esélyek is le vannak írva. Szemezgess bátran.

2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ezt én is megtaláltam már, én inkább a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ki mennyire mer kockáztatni illetve mennyire kockáztat és ki mekkorát szakít ezzel a játékkal vagy bármelyik másikkal.
2013. máj. 1. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!