Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan érvényes egy ilyen...

Hogyan érvényes egy ilyen típusú kölcsönadási szerződés?

Figyelt kérdés
Vagy ennek mi a neve? tehát szeretnék venni valamit nem az én lakásomba,de arra igényt tartok, vagy az árára ha mégis úgy alakul.
2013. máj. 8. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima MEGÁLLAPODÁS a két fél között valamilyen "áru" beszerzésére, amelyet a másik szerződő fél tulajdonában lévő lakásba "építenek" be/"helyeznek" el. A "lakáshasználat" lejárta/megszűnése után a szóban forgó tárgy a lakás elhagyó tulajdonát képezi, vagy ha a tulajdonos igényt tart rá, akkor kötelezi magát arra, hogy az "áru" vételárát kifizeti a másik szerződő félnek.


Nem tudom érthető-e, mert a részletek ismerete nélkül elég nehéz "jól" fogalmazni.


Albérlet, igaz?

2013. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem leírni, hogy nem árt ha a két fél részéről még valaki ismerős tanúként aláírja ezt a megállapodást...
2013. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen az.
2013. máj. 9. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha albérlet, és van hivatalos bérleti szerződés róla, akkor lehet ezen a megállapodáson külön jelezni, hogy az " X. Y. napon keltezett bérleti szerződés mellékletét képezi jelen megállapodás" - ha gondolod...:)
2013. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!