Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi ingatlant örököltem,...

Külföldi ingatlant örököltem, hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok hogyan lehetne gyorsan eladni az ingatlant. Ügynök nem jöhet szóba a nyelvi nehézségek miatt, mert Magyarországon élek és az ingatlan értéke nem nagy, kb. 11-12 mft. Az ingatlan Spanyolország déli részén található.

2013. máj. 15. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én eladnám. Vannak magyar ingatlanosok, akik foglalkoznak külföldi ingatlan eladásával. Ha még sokat is kér jutalékként, neked marad belőle pénz, és megszabadulsz tőle. Ha nem foglalkozol vele, akkor meg majd évek múlva felkeresnek, hogy fizess ennyit vagy annyit. Jobb elintézni, és túl vagy rajta.
2013. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Bammeg! Én odaköltöznék inkább!
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám hasznosítani. A mai gazdasági helyzetben egy jó helyen levő jól hasznosítható ingatlan befektetésnek sem rossz. Kellene tudni mi ez pontosan.
2013. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első repülővel mennék kifelé...
2013. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez most egy hirdetés?

Azt így kell:

"Spanyolország déli részén örökölt ingatlanomat eladnám. Irányár: 12mFt. Érdeklődni privátban."

Ez így tisztességes.

2013. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott még kevesebb munka lenne nekem mint itthon, a nyelvet nem beszélem. Aki azt írta menne kifelé és ott is maradni, hát éhen halni ott is lehet.
2013. jún. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!