Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha megrendelem...

Szerintetek ha megrendelem megis jön az árú?

Figyelt kérdés
A vaterán ha ezt az árut megrendelném szerintetek megjönne vags csak 1800-at zsebre tesznek és kész. Mi a jobb ha van számlaadás vagy ha nincs, miben segít ha van?? [link]

2013. jún. 1. 19:57
 1/8 anonim válasza:
Olvasd el az értékeléseket.
2013. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ezt most tényleg ebbe a témakörbe kell kiírnod?

Egyébként meg igen!

2013. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

[link]

igen.. megbízható a vevő.

2013. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami értékelésekből kiderül az, hogy az igazi Converse-hez gyakorlatilag köze sincs.
2013. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek hamis cipők amiket az eladó a te pénzedből rendel meg egyenesen KÍNÁBÓL és a te címedre postázza. És ha fennakad a VÁM-on akkor a hamis márkajelzés miatt azonnal elkobozzák és megsemmisítik.

Ha nincs rajta hamis márkajelzés akkor pedig VELED fizettetik ki az ÁFÁ-t rá - azt ugyanis kötelező fizetni az importárura.


Ja, és 4-6 hét amíg megérkezik a csomag hozzád.


Ezek után rádbízom a döntést.

2013. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néztem az eladó értékeléseit és azt írják, hogy hamis, bár az eladó pedig azt, hogy eredeti! :)


A termék ára 1799,-Ft + a "postaköltség" 3140,-Ft!

Ha rám hallgatsz, akkor regisztrálsz az ebayre és onnan megveszed, ott van vevő védelem, akármi probléma van vissza kapod a pénzed! A másik pedig az, hogy olcsóbban tudod megvenni ott, ez az eladó a vaterán is így csinálja, a beszerzési ára postával 3140,-Ft, az 1799,-Ft pedig konkrétan a haszna! Tehát ugyanezt a cipőt megveheted az ebayen olcsóbban (nem kell hozzá sok nyelvtudás), többek között van ebay.hu is ahol magyarul regisztrálhatsz és angolul kereshetsz, de érdemesebb regelés után az ebay.com-on bejelentkezni (ugyanazzal a felhasználó névvel!


A cipő pedig egyértelműen hamisítvány, de ha esetleg nem tudnák az emberek, annyi a különbség általában, hogy kikerülte a márka tulajdonost és nem került sorszámozás alá a cipő (+ párezer ft-ért), de egyébként ugyanott gyártják az eredetit is és a nem eredetit is (ezek a jó "hamisítványokra" igaz, amik egy az egyben ugyanúgy néznek ki, mint az eredetik! A tapasztalat pedig, hogy Magyarországon nincs "eredeti" cipő sehol sem (pontosabban ide a selejt jön ami nem ment át a teszten), még a converse boltban sem, ott 5x-ös pénzért ugyanazt a hamisítványt vagy "eredetit" lehet megkapni selejtként!


Ha eredeti jó minőségű converse cipőt szeretnél, akkor sajnos ahhoz külföldre kell utazni! A magyarországi árakhoz képest fele annyiba kerül a boltokban és azt bizony nyugodtan rugdoshatod stb.! Nem lesz baja!


Az olcsó hamisítvány és az "eredeti" magyarországi converse cipő a véleményem és tapasztalatom szerint egy minőség (ez lutri, mert ha a cipő nem ment át a teszten, mert 95%-os lett, akkor az azért sokáig fogja bírni)! De ez csak az én véleményem! Otthoni cipők esetében majdnem hogy a szekrényben tároltam csak, úgy vigyáztam rá (puma), mégis fél év év alatt tönkre ment, ha visszavittem a boltba (2hónapos cipőről levált a talpa, kb. 8x volt rajtam), akkor az volt a válasz rá, hogy nem rendeltetés szerűen használtam (hetente egyszer hordtam és vigyáztam rá)... amikor pedig külföldre költöztem, meglepődtem, hogy a cipőben focizhattam is és bírta 3 évig! Ha pedig mégis előfordul, hogy vissza kellett vinni egy cipőt, akkor azt azonnal cserélték szó nélkül (ilyen egyszer fordult elő pumánál)! Más világ ez biztos..

Egyébként eredeti converse cipők itt kb. 7-8 ezertől vannak boltban!


Sok sikert a cipő vásárláshoz!

2013. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" de egyébként ugyanott gyártják az eredetit is és a nem eredetit is "


Maradjunk annyiban, hogy ez kb. a kínai termékek 1%-ára igaz. A 99%-ra pedig nem.

2013. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A márkás cipőket általában nem Kínában gyártják! Hanem Pakisztánban (Armani, Puma, Nike, Adidas), köze nincs Kínához ami a gyártását illeti (persze ott is gyártanak, de az kb a piac 20%-át teszi ki, sőt gyártják még hajókon is), persze Made in Kína, de az egy dolog, és még csak nem is ott címkézik! Hamis márkás termékeket én is betudnék szerezni, ami nem tér el a márkás minőségtől (a magyarországi márkás minőségtől jobb), egy helyen gyártják, mégpedig Pakisztánban és egyéb más helyen ahol 3szelet kenyérért dolgoznak 8órában a szerencsétlen gyerekek is! Mindenesetre nem megyek bele ilyen illegális üzletekbe! Jobb szeretek nyugodtan aludni! Pedig 500-800Ft-ot megérne egy Armani póló...


És egyébként a Kínai termék nem egyenlő a rossz minőséggel!

Én Kínából szerzem be a termékeimet! És azok jobb minőségű ruhák, mint akármelyik márkás! Persze nem 1500Ft-ba kerül, hanem 3ezerbe.. de az az átlag magyarnak drága... Vagyis relatív, hogy drága.. Mayo Chix-et megveszik drágábban.. Attól függetlenül, hogy egy hulladék termék a szememben.. Mármint jó, de csak ha 2 hónapra tervezzük hordani vagy nem mossuk ki...

2013. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!