Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van működő internetes munka?...

Van működő internetes munka? Ami MLM, de nem valami drága haszontalan dolog a termék, hanem a mindennapokban is használatos?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 08:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
57%

ma 16:00

Te meg mikor fogod már fel, hogy nem attól az embertől kérdezted? Az az illető kért tőled KONKRÉTUMOT semmi mást ő nem írt neked semmit korábban. Ennyire nem lehetsz sötét (vagy mégis? hmmm), mivel ezt már is leírták neked.

2013. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
61%

# 40/42

Ha jól számolom, akkor négyszer írtam neked. Soha sehol nem állítottam semmit sem, csak KONKRÉTUMOT kértem, arról hogy milyen termékeket HASZNÁLTÁL és mivel van SZEMÉLYES TAPASZTALATOD, amivel alátámasztod az állításodat.

Ezt még mindig nem tetted meg. Folyamatosan kerülöd ezt a dolgot. Nyilvánvalóan még sosem használtál egy terméket sem, tehát csak van egy véleményed, mint az összes többi kritikusnak.

2013. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
42%

# 42


Nagyon egyszerű oka van, hogy miért NEM ÉN hozok fel egy példát - mert azt nem fogadnád el. Se te se az agymosott haverjaid.


Ennyi. A saját példátokat talán_majd kevés (vagy inkább jó sok) félrebeszélés után elfogadjátok.


Legalább annyit segíts, hogy melyik MO-n elérhető nagy múltú csodacégtől hozzak fel példát. Az ACN-től? Az AmWaytől? A Nuskintől? A Zeptertől? Esetleg valami mástól?

2013. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
55%

# 44/44

Terelés és személyeskedés. Én voltam az egyetlen aki nem bunkózott, nem szólt be és nem személyeskedett. De úgy látszik nektek mindenki agymosott még aki kérdez az is. Köszönöm, eddig is ez volt a tapasztalat, hogyha konkrétumot kértem.

Igaz ez volt az első eset és az utolsó is, hogy ezt egy fórumon tettem.

2013. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
61%

Én mondok egy konkrétumot, lehet ízekre szedni:


Tetszőleges terméket vásárolsz a praktikerben, alexandrában vagy bármelyik másik partnernél a lyoness kártyáddal, és kapsz valahány % árelőnyt. OK, legyen még konkrétabb: Bosch 6-os csigafúró.


A végén még kiderül, hogy az MLM árat csökkentett.. :D LOL


Na! Szedd ízekre!

2013. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
63%

# 44/44

Mivel csakis te tudhatod, hogy melyik cég termékét PRÓBÁLTAD KI, így csakis te tudsz KONKRÉTUMOT mondani, ami alapján a véleményedet felállítottad.

2013. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
54%

Rendben, akkor nem válogatok, a legfrissebb élményem a múlt hétről, a nyugdíjas szomszédra sózták rá egy "gratulálunk, ön nyert csak jöjjön át átvenni :


A termék:

[link]


Ára "eredetileg" állítólag 600e forint.

Ő megkapta hatalmas kedvezménnyel 350e forintért.


A termék a valóságban egy 2 előszűrővel rendelkező RO szűrő egy rozsdamentes acél tartállyal és egy mágnesszeleppel, ami vezérli. A vízminőségre ráadásul 30-35 microsiemens, ami gyatra, mivel mint vízkémiával foglalkozó pontosan tudom, hogy a helyi vízből egy jó minőségű termék olyan 10-15 microsiemenses vizet tud előállítani.


Amúgy a leírása is megtévesztő, mert a "A készülék által eltávolított oldott anyagok" táblázatban olyan adatok szerepelnek, ami közel lehetetlen értéket mutat.


Ráadásul nincs rajta visszasózó patron, ami az emberi fogyasztásra szánt RO víznél kéne, hogy legyen...


A termék értéke amúgy:

RO filter 2 előszűrővel: ~20e forint

Rozsdamentes acél tartály: ~5e forint

Mágnesszelep: ~ 15e forint

Úszókapcsoló: 8e forint


Tehát összesen a termék ér max. 50e forintot kiskereskedelmi áron. (illetve nem ez, hanem egy jó minőségű)

Ezt 600e-ért árulják.


Szóval, ez így tök oké? Korrekt ár a korrekt minőségért?


(már várom is, hogy ez miért nem jó példa...)

2013. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
69%
Valaki finom utalással jelezte, hogy általánosságban írok. Ha céget nevezek meg, reklámozok, ha nem, nem vagyok elég konkrét. Ej, de nehéz egyesek kedvére tenni...
2013. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
61%

"(már várom is, hogy ez miért nem jó példa...)"


Hát, mondjuk például azért, mert a Zepter nem MLM?


Akkor vegyük úgy, hogy a kapott konkrét példát mégsem tudtad ízekre szedni, ezért bepróbálkoztál egy Zepteressel? :) Óóóó istenkém... De gyenge! :(

2013. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
55%
Továbbá ha jól látom külön kérés volt, hogy az ÁLTALA KIPRÓBÁLT TERMÉK legyen. Ez a szomszéd néni sztori eléggé átlátszó egyébként is.
2013. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!