Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van működő internetes munka?...

Van működő internetes munka? Ami MLM, de nem valami drága haszontalan dolog a termék, hanem a mindennapokban is használatos?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 08:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
32%

# 50

Miért mi is ha nem MLM?


Nem néni, hanem bácsi :) De már vártam, hogy biztos hazudok :D

2013. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
57%
Erre írhatnám ellenpéldának, hogy a Tuskóban és az Ósönben ugynannál a terméknél volt +65%-os árkülönbözet. Az egyik helyen 4700 volt a másikon meg majdnem 7800. És semmi akciós meg ilyenek csak pusztán ennyi volt az árkülönbség ugyanannál a terméknél. Típusszám, és minden egyéb adat egyezett. Ezek szerint ott is a gagyit adják el drágán? Nem ott rendben van az árképzés hiszen az a hagyományos kereskedelem ahol minden szép és jó. :)
2013. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
61%

ma 22:07

Na igen itt kezdődnek a gondok, amikor valaki azt sem tudja, hogy a Zepter miért nem MLM. Mondjuk csak azért, mert ott nem tudsz saját hálózatot építeni. A Zepter egy sima több szintű értékesítés. Pont olyan, mint a biztosítók nagy része vagy bármely más cég. Meg van a hierarchia és egy szint után nincs feljebb. Ráadásul elég mocskos módszerekkel dolgoznak én is megtapasztaltam a családban.

A lámpájuk viszont baromi jó csak túl drága.

2013. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
57%
Hát, akkor ezt a kisfiút azt hiszem ízekre szedtük... ;)
2013. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
65%

Én csak azt nem értem, hogyha annyira gagyik a termékek ahogyan egyesek itt állítják, akkor miért használják olimpiai-, világbajnok és más élsportolók is?

Mert pont ők azok akik nagyon odafigyelnek a minőségre és nem az olcsó gagyi cuccokat használják.

2013. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
27%
Nos, kedves 55. névtelen válaszoló, esetleg azért mert kapnak belőle dögivel, és csak el kell mondaniuk cserébe, hogy használják. Hát ezért.
2013. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
54%

ITK, mindig alul tudod múlni önmagadat...


Tehát én sportoló vagyok, az egészségemért megpróbálok mindent megtenni. Erre jön egy névtelen gyártó, aki ingyen odaad valami semmit érő drága bogyót, csak cserébe el kell mondanom, hogy ezt szedem? És mi az én hasznom ebben az általad elképzelt tündérmesében? Hogy semmitérő bogyókat szedhetek, tönkre vágom az egészségemet és aláásom a teljesítőképességemet, és még büszkének is kell lennem rá?


Milyen idióta logika ez? Neked a munkahelyeden kell gondolkoznod amúgy?

2013. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
31%

Személyeskedés nélkül továbbra sem megy?


Meg persze finom csúsztatások nélkül sem, mindkettőt megszoktuk már.


Az hogy drága vagy olcsó-e a bogyó, szerinted számít annak, aki nem pénzért kapja?

Kizárólag ezt a terméket fogyasztja? Nem hinném.

Káros az egészségre a termék? Na persze, olyannal pláne szóba fognak állni, miután ugye nyilván ilyenek simán megmaradnak a piacon, jó ideig.


Megint parttalan vita lenne ebből, mert nem vagy hajlandó/képes felfogni/megérteni dolgokat. És alapból olyan feltételezést tulajdonítasz nekem, amihez semmi közöm, ráadásul nem is értek egyet vele.

2013. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
57%

"Az hogy drága vagy olcsó-e a bogyó, szerinted számít annak, aki nem pénzért kapja? "


Nos, nyilván nem kerülsz ebbe a helyzetbe, nehéz belegondolnod... De a terméknek van egy értéke, a vevő pedig fizet érte. A sportoló a feltételezésed szerint, ha ingyen kapja, akkor nem a pénzével, hanem egy sokkal értékesebb dologgal, a NEVÉVEL fizet érte. És nem fog az ő drága nevével egy olcsó termékért fizetni. Úgyhogy igen, számít neki a termék ára (és értéke).


"Kizárólag ezt a terméket fogyasztja? Nem hinném. "


A hitednek a kérdéshez semmi köze. Ha viszont drágán (a nevével) megvásárol valamit, akkor nyilván ezt azért teszi, mert a legjobb terméket kapja meg. Akkor miért kellene mellé mást fogyasztania? Miért szedjen valami rosszabbat mellé?


Megannyi kérdés, ami nem magyarázható a furcsa logikáddal. De hát a világ mégiscsak működik, a beszűkült "ha mlm-ben árulják, akkor az egy túlárazott gagyi" elképzelésedet egyre több eset köpi arcon.. Milyen érzés?

2013. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
31%

Fölényeskedhetsz nyugodtan, attól még ugyanolyan égő vagy.


Messziről látszik, hogy - a változatosság kedvéért - olyasmiről akarsz okoskodni, amiről gőzöd sincs. Képzeld, kaptam már életemben heti tablettacsomagokat edzőktől, csaknem egy évtizedet töltöttem a magyar élsporthoz elég közel, és többek között bizton állíthatom, az ilyen embereknek rohadtul nem elsődleges pl. az egészség. Egy élsportoló teljesítményre és esetleg e mellett népszerűségre törekszik. Valóban, ami effektíve káros ahhoz nyilván nem adná a nevét, ugyanúgy nyilván nem is fogyasztaná. Attól, hogy a termék ár/érték aránya rossz, a termék még nem feltétlenül fölösleges, pláne nem káros. A sportoló(bár leginkább annak a managementje) csak mérlegre teszi a két dolgot: fel kell mondania egy szöveget, szépen, mosolyogva, és X%-ot spórolunk a havi vitaminköltségén. Megéri? Meg. Nincs ez túlbonyolítva.


Az pedig, hogy mennyit fogyasztanak mikrotápanyagokból szintén nem nagy titok. Az sem nem nagy talány, hogy az általánosan MLM-ben értékesített termékek még ingyen sem alkalmasak ilyen mennyiségek bevitelére, mivel aránytalanul magas, már-már veszélyes mértéket érne el a különböző sűrítőanyagok bevitele.

2013. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!