Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van működő internetes munka?...

Van működő internetes munka? Ami MLM, de nem valami drága haszontalan dolog a termék, hanem a mindennapokban is használatos?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 08:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
46%
ITK ez megint a te agyszüleményed
2013. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
35%
Kedves Killer! Ha egyszer felszámolják az oldalt, mit fogsz kezdeni magaddal?
2013. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
31%
Csak ilyenekkel tudtok jönni, ugyan miért?
2013. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert konkrétan tudok olyat aki MLM-es termékkel készült fel az olimpiára és nem a cégtől kapta. Sőt még érmet is szerzett.

Te komolyan nagyon fogalmatlan vagy. Akkora bullshiteket tudsz összehordani, hogy olvasni is fájdalmas.

2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
31%

Amit te állítasz az szentigaz, a másik meg csak bullshitteket hord össze. Majd erre is úgy fogsz hivatkozni, hogy milyen jól megcáfoltál, gratulálok.

AD1, aki olimpiára készül, nem a saját pénzét áldozza be rá, mondj nyugodtan ellenpéldát, oké, van ilyen.

AD2, hiába koslattok a válaszaim után, csak ti erőlködtök azon, hogy bizonygassátok mennyire nincs igazam. Szánalmasak vagytok.

2013. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
82%

AD1, aki olimpiára készül, nem a saját pénzét áldozza be rá, mondj nyugodtan ellenpéldát, oké, van ilyen.


Igen és választhatott volna bármely más terméket mégis ezt válaszotta. És nem ő az egyetlen.


Aki meg annyira ért a tápkiegekhez, mint ahogyan azt állítja az nem ír le ilyet:

"Én eddig csak vásároltam MLM cégektől de nem bántam meg. Rengeteg jó dolgot árulnak,"

Ugye ismerős? Ha te annyira értettél volna 2 éve a tápkiegekhez, mint ahogy ezt állítod, akkor sosem vettél volna MLM-es terméket, mert szerinted azok túlárazott cuccok. Ez eléggé ellentmond annak amit írtál.

Megint jött a kamu mint már olyan sokszor.

2013. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
54%
Persze tudni lehet előre, hogy ezt is megint körbemagyarázod, hogy az nem úgy van ám. Az ég a piros a víz meg narancssárga csak mi nem jól látjuk.
2013. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
56%
Kedves killer! Még egyszer megkérdezem. Ha felszámolják egyszer az oldalt, vajon mit fogsz kezdeni magaddal? Ha csak feleennyi energiát fektetnél hasznos dolgokba, boldog ember lehetnél.
2013. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
31%

Mert én szerinted táplálékkiegészítőt vettem? Megint itt tartunk, és miért, mert érveitek nincsenek.


Azt meg hiába magyarázom, mit miért írtam, nem fér bele a morzsányi agyadba. Attól még nem körbemagyarázás. Sokszor leírtam már, azért trollkodtok itt, mert az életben képtelenek lennétek kiállni bármiért, marad ez, a névtelen okoskodás, gyalázkodás. Odakint, a valóságban kicsi vagy és szerencsétlen, de felteszi az i-re a pontot, ha a monitor mögül jól megmondod valakinek. Te meg erről mesélhetnél, ha már itt tartunk.

2013. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
54%

ITK! Szerintem szimplán hagyjuk figyelmen kívül az AC Milan esetét ( [link] vagy mondjuk azt, hogy ők totális idióták, és a nevüket adják egy közepesen silány termékhez, csak hogy olcsóbban (ingyen) hozzájuthassanak, és azt szedhessék...


Vagy... egy másik ötlet: gondoljuk azt, hogy neked fogalmad sincs, hogy miről beszélsz... Melyik legyen?

2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!