Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bobcat eladási érdeklődés,...

Bobcat eladási érdeklődés, fontos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap írtam ki egy kérdést egy Bobcat géppel kapcsolatban. Ezzel az eladóval levelezgetek pár napja, de azért látok benne néhány furcsaságot.

Valaki vett már ilyen gépeket tőle?


Pl:


[link]


Mert pl, amikor azt mondta, hogy háztól házig szállítják kamionnal a gépet akkor a door to door-t úgy írta, hogy dor to dor, eredeti angol nem ír el egy ilyet. Nekem furcsa. Vagy csak nagyon háklis vagyok az angol szavak helyesírására.


Valakinek volt már vele dolga?


Értékesítő neve: Bodor Kont és egy 21-es körzetszámú számról próbáltam hívni hívni, amin angolul szólalt meg, de megszakadt a vonal nálam... lemerültem. Legközelebb hívtam és azt mondta a hangposta, hogy a személy nem elérhető, angol nyelven. Utána írtam neki egy e-mailt és egy 44-es angliai számról hívott vissza. És nem a telefonon megadott mobilszámomról ismert meg, hanem az e-mailről, amit írtam neki. De ott is egy hotmail.com cím van megadva, és egy gmail-ről írt vissza nekem.


ÉÉÉSSS! Pesti cím van megadva, de azt mondta, hogy a gépek Angliában vannak és a szállításuk 800 Euró/Db. Persze mondta, hogy 20% az angol áfa. De furcsa, nekem valahogy gyanús, hogy nem Magyarországon lennének a gépek és azzal a majd ezer euróval átfog vágni illetve félek, hogy rossz gépet fog-e eladni nekem, mert gondolom megnézni nem fogom tudni hiába kérem majd... arra hivatkozva majd, hogy Angliában vannak a gépek.


Nektek mi a véleményetek? Valószínűleg átfog vágni? Mert nekem nagyon gyanús.


Köszönöm a kérdéseket!


2013. jún. 19. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!