Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ruhaeladás interneten. Hogyan?

Ruhaeladás interneten. Hogyan?

Figyelt kérdés

Neten (vatera, jófogás, etc.) szeretném eladni néhány megunt ruhámat. Ha postán adom fel, mibe csomagoljam őket? Cipősdoboz? Háztartási csomagoló? Ki hogyan csinálja?


Szívesen fogadnék néhány gyakorlati tippet, nem csak a csomagolással kapcsolatban.


U.i.: Elnézést az egyértelműen rossz kategóriválasztásért, de itt nagyobb eséllyel találok olyan lányokat/anyukákat/nőket, akik jobban benne vannak a netes ruhabizniszben.


2013. júl. 9. 06:44
 1/6 anonim válasza:
Nagyalakú borítékba csomagolom,hanem fér bele akkor sima csomagoló papírba.És midig elsőbbségivel adom fel mert így bizonyítom,hogy feladtam.Eddig meg semmi nem keveredett el.
2013. júl. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én kaptam már dobozban, borítékban, simán újságpapírba csomagolva is.
2013. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőbbségit hogyan bizonyítod?

Arról az égegyadta világon semmit nem kapsz, ráragasztunk egy matricát és jónapot.

Ajálonttként kell feladni, ha bizonyítani akarod.

2013. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1. vagyok számlát kell kérni!
2013. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. a számlát elsőbbségi nélkül is kérheted...


ha bizonyítani akarod, hogy feladtad, AJÁNLOTTAN kell postázni. Nekem sajnos ajánlottas borítékból is loptak ki aranygyűrűt, mikor fülhallgatót rendeltem, az is fel volt tépve, gondolom tapintásról ékszernek gondolták... szóval, ami többet ér, azt értékbiztosítva kell feladni!


Én általában kartondobozva csomagolok, de ha ruhát, kisebb tárgyat adsz fel, érdemes ajánlott postakész borítékot venni, annak fixen megvan az ára, és bármennyit belepakolhatsz, ami belefér!

2013. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a számlán nem szerepel, hova küldted, csak az, hogy levélfeladás, elsőbbségi...
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!