Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az interneten található...

Az interneten található recepteket lehet legálisan összegyűjteni és mondjuk egy könyvben kiadni? Vannak szerzői jogok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy most kapkodja össze, és adja ki, de hogy ha valamit letöltesz a netről, azt nem azért teszed, mert fizetni akarsz érte. Másrészről meg azt is írtam, hogy kötve hinném, hogy az emberek azért osztanák meg INGYEN a receptjeiket (kép talán más tészta, az konkrétan felismerhető, mint a feljebb szóló írta), hogy utána menjenek pereskedni, mert véletlenül viszontlátják.


Persze, alap illedelmesség, hogy kérje, ne elvegye, de sajnos ezt már írtam, miért nincs így. A magyar meg alapból SZARIK a szabályokra, egyszerűen ilyen nép vagyunk. :)

2013. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: te mintha kevernéd a dolgokat. Az senkit nem érdekel mit tölt le és rak el a kedvenc receptes gyűjteményébe. Az viszont már igenis büntetendő ha letöltöd és sajátodként kiadod és pénzt keresel vele. NAGYON nem ugyanaz a kettő.
2013. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem kell veszekedni ezen ! Pont azért kérdeztem hogy tudjam mi a helyes.
2013. júl. 18. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!