Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A iskolaszövetkezetben amiben...

A iskolaszövetkezetben amiben benne vagyok szinte sosincs tesco-s munkalehetőség pedig nagyon szeretnék ott dolgozni, mit tehetnék? 16/f

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 21:46
 1/2 anonim válasza:
A Rébusznál foglalkoznak Tesco-s állásokkal, ott próbálkozz.
2013. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Pannon Work-nél voltam egy ideig, baromi nehezen kaptam munkát, gyorsnak kell lenni, rá kell csapni. Nagy nehezen egy napot kaptam a Tesco-ba, mint árufeltöltő. Ebből az lett, hogy 8 órába (4 óra ácsorgás, leülés nélkül, 20 perc szünet, majd megint 4 óra ácsorgás) beraktak a csemegepult mögé felvágottat, húst, túrót, tojást, sajtot (szóval minden szart) értékesíteni nulla tapasztalattal. Néha húst is kellett vágni, lemérni, beütni a kódot, csomagolni, esetleg dobozolni..stb. Volt, hogy baszogattak, hogy gyorsabban, mert áll a sor, sok vevő húzta is a száját (de volt aki mosolyogott és megértette, hogy először vagyok ott). Ezek ellenére csak az elején stresszeltem, utána már belejöttem, nem volt gáz. No de! Ez mind nem is lett volna olyan rossz, első igazi munkám végülis, úgyhogy örültem. De amikor megjött a fizetésem, akkor annyira már nem. Mert hogy meg kellett venni a Tesco-s pólót (nem baj, hogy csak egy napot voltam..) 1800Ft-ért. Levontak kb. 2000Ft-ot a Pannon Workosok, mert ez így dukál, nincs belépődíj, de az első fizudból levonnak. Oké. Így összesen 1750Ft-ot kaptam 8 óra robotolásért, úgy, hogy elvileg nem dolgozhatnék 8 órát, meg amúgy árufeltöltőnek jelentkeztem. A Pannon Workről nekem ez a véleményem, én speciel nem ajánlom.
2014. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!