Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S-O-S-be Ki tudja hogy mi van...

S-O-S-be Ki tudja hogy mi van ekkor?

Figyelt kérdés

Rendeltem a tűzépről építő anyagot pontosabban ez zsalu és kb 20 db eltört lapjára! Mit tegyek? A tüzép meg kérte a szomszédomat hogy daruval szedje le, gondolom pénzért és mivel nekem ennyivel is kevesebb lesz és ki van fizetve.

Nem szeretnék haragot sem a szomszéddal!


2013. júl. 19. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor tört el?

Hogyan vetted át?

Ezek fontos tények.....

2013. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 10perce, nem én törtem el, hanem a a tűzépes fickó lebeszélte a szomszéáddal hogy szedje le daruval, de onnan nincs itt senki! Gondolom hogy mivel ők ezt lebeszélték, és kötelességük nekem a maradékot ingyen ide adni úgy értem amennyi eltört! Hisz nehogy már én fizessek már azért amiért ők bénák!
2013. júl. 19. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt jól látod.


Te kifizettél mondjuk 1000 db járólapot és 980-at kaptál épen. A 20 db a tüzép sara.

2013. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igenám, de ha te aláírtad, hogy átvetted az "1000" db-ot épen, ha nem is ép, akkor is épként vetted át, akkor semmit nem tudsz tenni, de ha nem írtál alá semmit, akkor van lehetőséged reklamálni.

Igen a tüzép sara, de ezt nem feltétlenül tudod érvényesíteni.

Hívd fel őket mindenképpen.

Lehet jófejek, és kijönnek, megnézik, és hoznak cserét...


Első

2013. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerencsémre a szomszéd oda jött hozzám hogy 22dbot összetörtek és délután hoz nekem!

Egyébként még 8 al így is meg szívtam de annyiért már nem reklamálok!

Csak nagyon szíven ütött hogy nagy nehezen kispóroltunk 300 ezer forintot, minden pénzt oda adtunk az felépítésre hogy csak álljon és nem így terveztem! Egy zsalu tégla vagy kő is 380-ft

2013. júl. 19. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez viszont korrekt volt a szomszédtól, most mr ne idegeskedj...
2013. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt már utólag így gondolom én is!

Sajnos ő anyagilag jobban él, mert egy vállalkozó, szóval bízom abban hogy a szavát is betartja :)

2013. júl. 19. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!