Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal, hozzátársítottam az...

Paypal, hozzátársítottam az add creditcard menüpontban a bankkártyám, de olvastam fórumon, hogy a felcserélt név esetén pénzt vesz le, vagy csak bankszámlaszám esetében venne le pénzt ha nem egyezik a két név?

Figyelt kérdés
Kértem hivatalosan névcserét, 2 napon belül reagáltak is, hogy küldjek fényképet a személyimről, ennek eleget is tettem a paypal oldalán csatolva küldtem, de azóta semmi. Újra irtam, ujra kértem de egyúttal csatoltam is, de semmit nem reagáltak még vissza. Ez lassan két hete volt. Szeretnék ebayen rendelni, de hogy a firts name hez a becenevemet irtam a last namehez a vezetéknevem, félek h leveszi az 1500 ft ot is. Vagy ez nem érvényes arra, ha az add credit card menüpontban, a kártyámhoz társítottam a paypal számlát?

2013. júl. 19. 11:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!