Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliába megyünk valószínűleg...

Angliába megyünk valószínűleg dolgozni, ki simán vihetem magammal a biciklimet?

Figyelt kérdés
Mert egy millió feletti értéke van,olvastam valamikor valami olyat hogy ilyen nagyobb értékű dolgokra letétet kell fizetni utazáskor,hogy nem eladásra viszem ki.a végén meg ha haza jövök vissza kapom,lehet hülyeség,de ezt hallottam valamikor régebben.

2013. júl. 20. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell fizetni, akkor viszed magaddal amikor akarod. A vadi új Apple Macbook próból is van közel milla értékű, kutya nem kérdez semmit mikor és hova viszed magaddal.


Amúgy EUn belül szabad kereskedelem van, akár el is adhatnád egy szó nélkül.

2013. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gond inkább azzal van, hogy viszed ki? Ilyen drága bringát repülőre (illetve az ott pakoló, dobáló munkásokra) nem bíznék. Vannak szállító cégek, de megint csak kérdéses azokra rá merném-e bízni.


Vagy saját autóval mész és befér?

2013. júl. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!