Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha átlépem az 1 óra beszélgeté...

Ha átlépem az 1 óra beszélgetést akkor az egészet számlázza?

Figyelt kérdés

Vezetékes telefonon be van fizetve a T-mobilenál, hogy 4-től másnap reggel 10-ig (vagy valahogy így) ingyen hívhatom a +361-es vezetékes telefonokat. Ez úgy tudom, hogy egy órát lehet egyszerre beszélni, és utána már pénzbe kerül. Kérdésem, hogyha átlépem az egy órát akkor csak a plusz lesz számlázva VAGY az egész egy óra plusz még ami eltelt?

Köszi


2009. okt. 26. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az egy órán felüli részt számlázzák ki. Mi úgy szoktuk, hogy nézzük az időt (a telefonunk olyan típus, ami mutatja, de végül is bármilyen óra jó erre), és mielőtt letelne az egy óra, megszakítjuk a hívást, és újra hívjuk a másikat, azzal előről kezdődik az ingyen hívható egy óra.
2009. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is így szoktam csak elnéztem az időt és 8 perccel átléptük:)

Köszi a választ:)

2009. nov. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!