Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az legális, ha webshopot...

Az legális, ha webshopot böngészve találok pl. egy fülhallgatót, kihirdetem eBayen és ha van vásárló akkor én megrendelem a webshopból?

Figyelt kérdés
Vállalkozás van, profit lenne belőle. Vagy a webshopot értesitenem kéne, szerződést kötni vele, ha folyamatosan rendelek?
2013. aug. 12. 16:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem a webshopból rendelt árut adom el hatszoros profittal.
2013. aug. 12. 20:28
 12/24 A kérdező kommentje:
Cég keretein belül adózva? Nem elég, hogy megveszem a termékeiket?
2013. aug. 12. 20:30
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem hát, mit hittél?!
2013. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Az előző válaszadók válaszaiból én ezt szűrtem ki.
2013. aug. 12. 23:46
 15/24 anonim ***** válasza:

"Vállalkozás van, profit lenne belőle."


Ezt te írtad , a kérdésedben. Mivel ezt így külön kiemelted mindenki arra gondolt,hogy adózni is szeretnél utána.

Ezen kívül még a válaszokban is volt utalás erre,hogy legális ha adózol.

2013. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Löki a srác a sok kamut! 1ik mondata üti a következőt!

10-en éves kis suhanc lehet, aki unalmában már várja az iskolaidőt...


Mit veszel 1000-ért amit ellehet adni 6000-ért? Elég 1 példa is.

Szerinted melyik külföldi venne olyan cuccokat, amiket a bolhapiacról szerzel a "városban", ohh megrendelésre akár plazmát is tudtok a spanokkal szerezni?

Áron alul engem is érdekelne, persze csak bontatlan dobozban, majd keress meg árral privátban...

2013. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Most tényleg ezen akadtál ki? Vettek már kisebb értéket is amit ennél többszörös áron adták el, nem csak hatszoros ár, hanem több százezres nagyságrendben. A városomban van egy ruhabolt, ahova Angliából szállítanak ruhákat, táskákat és ékszereket, külön választják a használt ruhákat és a még címkéseket, amiket nem vettek meg a nagy divatboltokban, ezeknek a ruháknak, táskáknak ékszereknek a piaci értéke 50.000 forint felett is lehet akár és a legolcsóbb helyeken is 30.000 forintért lehet beszerezni.


10 éves kis suhanc kamuzik? Ne haragudj, hogy keresek egy megoldást, amivel fizethetem a költségeimet és a tanulmányaimat, az albérletet és próbálok nem a szüleimen élősködni, van nekik elég gondjuk. Meg ha (esetleg, vagy neked ez is fáj, utolsó kommentáló?) a munka mellett megengednek egy kis szórakozást az embernek arra is kell pénz, kondibérlet, színházba is járok, a barátaimmal beülünk egy étterembe néha, kellenek új cipők, gyógyszer kell a betegségemre ez mind mind pénz aminek jócskán híján vagyok... Aki meg csak ül és sír, hogy nincs pénz azt valószínűleg többre tartják az emberek, mint aki szeretne valahogy kreatívan LEGÁLISAN pénzhez jutni, ha van rá módja. Nem vagyok tisztában a jogi hátterekkel, igen. Valószínűleg felkeresek majd egy könyvelőt. Az adózás része oké. Azt fizetem a vállalkozással együtt. Mindössze annyit nem tudtam, hogy jelentenem kell-e a webshopnak, hogy azért vásárolok tőlük folyamatosan mert egy másik oldalon árusítom a termékeiket. Hogy ehhez kell-e valamilyen szerződés.


De még mindig nem tudom miért magyarázkodom egy undok, goromba embernek. Mindössze össze voltam zavarodva, mert valaki más azt mondta privátban, hogy nem kell szólnom a webshopnak, valaki azt, hogy igen! Ezért szerintem érdemesebb lesz szakértőhöz fordulnom, mint hogy ilyet rosszindulatú embereknek válaszolgatni. Ez csak az utolsó hozzászólóra vonatkozik, a többieknek nagyon köszönöm a segítségüket.

2013. aug. 13. 18:20
 18/24 anonim ***** válasza:

"Angliából szállítanak ruhákat, táskákat és ékszereket, külön választják a használt ruhákat és a még címkéseket, amiket nem vettek meg a nagy divatboltokban, ezeknek a ruháknak, táskáknak ékszereknek a piaci értéke 50.000 forint felett is lehet akár és a legolcsóbb helyeken is 30.000 forintért lehet beszerezni. "


Te nagyon el vagy tájolva. Vigyázz nehogy rettentően átvágják a fejedet...

2013. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Voltam már turkálóban, 16e-es inget 1050-ért vettem meg ez is eredeti címkés volt még.


Tehát te is bemész a turiba, megveszed 1050-ért majd neten megpróbálod 10 000-ért elpasszolni, remek! Sok sikert!

2013. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha nekem turkálóm lenne én is felcímkézném a rongyok felét "eredeti" 50 Ł-os címkékkel, had vigyék :)
2013. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!