Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az legális, ha webshopot...

Az legális, ha webshopot böngészve találok pl. egy fülhallgatót, kihirdetem eBayen és ha van vásárló akkor én megrendelem a webshopból?

Figyelt kérdés
Vállalkozás van, profit lenne belőle. Vagy a webshopot értesitenem kéne, szerződést kötni vele, ha folyamatosan rendelek?
2013. aug. 12. 16:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
;)
2013. aug. 13. 19:31
 22/24 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nevezik eladásnak. Azok a boltok ahonnan vásároltok világhírű márkákat, lefizetnek ázsiai cégeket akik 50Ft/óra bérrel foglalkoztatnak kisgyerekeket, nőket és a ruha amit felvásárolnak 500Ft-ért eladják 5-6-7ezerért, ez a profit. Szerinted ha nem érné meg nekik akkor állna még az üzlet? A több tízezres ruhák azért kerülnek annyiba, mert nem olcsón varratják, hanem szakemberekkel, nem pedig rabszolgákkal bár lehet, hogy hasonló tudásuk van.

És nem, nem 50.000 árulnék egy 1000Ft-os felsőt.

Nem is 10.000ért...

Higgyétek el rengetek magánszemély ezt csinálja, de az összes bolt, aminek a ruhánkénti ára 2000-15.000 ft körül mozog ilyen alapon működik. Milyen lenne már, ha a varrónő megcsinálja nekik a ruhát és 7000 ft-ot kér érte és a boltban 7500-ért árulják? Szerinted megérni úgy nekik? Ők is pár száz forintért veszik.

2013. aug. 13. 19:39
 23/24 A kérdező kommentje:
És egyébként is 2000Ft a postaköltség és az benne van abba a hatszoros árba. Nekem senki ne mondja, ha lenne valami tárgy a tulajdonában, ami iránt van érdeklődő és tetszik neki, megvenné többért, mint amennyiért vette, akkor nem adná el neki. Nem kötelező megvenni. Ha nincs iránta érdeklődés akkor így jártam, olcsóbban kell adni.
2013. aug. 13. 19:44
 24/24 anonim ***** válasza:
nemcsakhogy legális de ennek a folyamatnak van egy szakmai neve is.
2013. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!