Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik fával (is) fűtenek,...

Akik fával (is) fűtenek, hallottatok erről, hol nézzek utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hallottam itt a faluban, hogy van ilyen: röviden, hogy azokat, akik fával fűtenek, ugye nem érinti a rezsicsökkentő program. És hogy őket fogják támogatni fával, vagy hogy kedvezményesen vásárolhatnak.

Ez érdekelne, vagyis a részletek, hogy hol nézhetnék utána. Mert nekem nem mindegy, hogy 1 köbmétert 30 ezerért hozatok, vagy ezért már tudok 2-t is.


2013. aug. 20. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla de a rezsicsökkentést azért nem havi 30 ezres csökkentést jelent max 3 ezreset.
2013. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mennyiben kapcsoloadik a gyermekvallalas temakorhoz??????
2013. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rezsicsökkentés a fával tüzelőket nem érinti.

Fűtési támogatást eddig is igénybe lehetett venni, eddig is adott az önkormányzat fát azoknak, akik rászorultak és igényeltek. Mondjuk nem kellett pár napnál vele tovább fűteni...De hát a semmitől több nyilván.

És a rezsicsökkentés egyébként is pár ezer forintos tétel, nem több tízezres. Szóval 1 köbméter fa árán nem fogsz 2 köbmétert hozatni. Azért ennyire nem rendes a kormány!:)

2013. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj, véletlen tettem ide a kérdést, csak itt olvasgattam.

Amúgy én is csak hallottam a dologról, nagyon nem hiszem, hogy van ilyen, mert az itteniek azért sokszor beszélnek össze-vissza.

2013. aug. 20. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve esélytelen. Gázszolgáltató néhány van az országban, azoknak az áraiba bele tudnak szólni központilag, de hogy neked, teszem fel, Tóth Jóska a szomszéd faluból mennyiért adja a saját erdejéből a fát, arra semmilyen hatással nincs a kormány. Eleve a fának nincs egy központi ára, mindenki annyiért adja, amennyiért a környezetében megveszik.
2013. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem lenne kivitelezhetetlen egy rezsicsökkentés fával sem.

Mondjuk van számlád tüzifáról és visszatérítenek valahány százalékot.

De egyelőre nem szavazták meg csak beszélnek róla , lehet , hogy csak a választások miatt emlegetik.

Szóval egyelőre nincs ilyen program.

2013. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!