Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes rendelés!? Segítség!

Internetes rendelés!? Segítség!

Figyelt kérdés
Egy hete megrendeltem a neten egy cipőt. pénteken előre átutaltam a pénzt (16án) . 22én délelőtt írja akitől rendeltem h nem érkezett meg a számlájára a pénz és h jól utaltam e. (nem írtam el semmit, ezt ellenőriztem postán is és utólag is többször) nem szeretnék többet várni már. vagy megkapom a cipőt vagy visza a pénzem (postaköltséggel meg mindenel együtt majdnem 6000 ret fizettem) ez lehet mást nem vág földhöz de épp most nem állunk anyagilag jól és ennyi is sokat számít most. kifogtam egy piti bűnözőt? mit tegyek? eléggé kétségbe estem :/ kiváncsi leszek hnap mit ír, de még egy hetet nem akarok várni arra a nyamvadt cipőre így is egy hete tűkön ülök :(

2013. aug. 23. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol vetted? Gondolom apród vagy jófogás, ahol hemzsegnek a csalók. És figyelmeztetnek is, hogy soha nem szabad előre utalni!

Jól sejtem, hogy postai utalvánnyal fizettél? Bár 2 napon belül azt is meg kellett volna, hogy kapja. A szelvénnyel menj be a postára és érdeklődd mg, hogy átvette-e a címzett a pénzt. Ha igen, akkor csaló volt az illető.

Jelentsd fel, bár sokra nem mész vele, főleg ekkora összegnél.

2013. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom nem akarok feljelentést 5000 ft-al téll b*szhatom. tesz-veszen rendeltem amugy. olyat lehet h mivel bankszámlára utaltam ezért bemegyek az adott bankba megmutatom a csekket névvel és bankszámlaszámmal ugye és megnézi az ügyintéző h megkapta e? remélem nem csaló, ha nem is az így is várhatok még arra a cipőre -.- . irt e-mailt h nem kapta meg jól utaltam e. írtam neki h én jól küldtem ara amit megadott. mellékeltem a csekkről képet is. kiváncsi leszek mit kapok válaszba.
2013. aug. 23. 01:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig teszvesz elég megbízható. Értékelése milyen volt az eladónak?


Ezt a megkérdezős dolgot nem tudom, mert az adatvédelem miatt nem hinném, hogy elmondanák neked.

De ha a számlaszámot jól adta meg, akkor tuti, hogy megkapta ennyi idő alatt.

És akkor ha jól értem, rózsaszín csekkel küldted a pénzt az eladó bankszámlájára?

2013. aug. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, csak most láttam, hogy elküldted privátban a linket.

Pedig ez tuti megbízható az értékelései alapján. Akkor nem tudom...

Talán ő nézett el valamit, esetleg elírt egy számot. De a számláján ennyi idő alatt jóvá kellett, hogy írják.


Postára menj be érdeklődni a szelvénnyel, hogy mi a helyzet! Lehet, hogy ott van a gond. (Az értékelések alapján nem valószínű, hogy az eladó hazudna, de bármi megtörténhet...)

2013. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elég jó értékelése volt 99. a véleményeket is olvastam ha nem lettek volna jó véleménnyel nem rendelem meg. kommunikatív is volt végig. csak aggódok :/ h az átutalásnál volt e valami vagy átvert e .mert ez a pénz jelen pillanatban nem kevés nekem.
2013. aug. 23. 01:33
 6/7 A kérdező kommentje:
válasz emailben kimásoltam a bankszámlaszámot amit írt h én arra küldtem amit megadott. még a választ megvárom hátha csak megkapta meg postára is elmegyek bár ott meg full bunkó volt a nő akitől segítséget kértem. istenem -.-
2013. aug. 23. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha postán utaltad 16-án (pénteken), akkor lehet, hogy 2 munkanap (mert ennyi volt közte a hosszú 7vége miatt) alatt nem érkezett meg. Állítólag legalább 3 nap kell ilyenkor.
2013. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!