Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár kártérítés/kártalanítás/ká...

Jár kártérítés/kártalanítás/kárpótlás?

Figyelt kérdés

Gerincfájós lévén, a gyógytornász azt javasolta vegyek egy JÓ papucsot, ami tartást ad az egész testemnek. Fél évi spórolás után vettem egy B... márkájú papucsot (nem tudom, kiírhatom e a nevét) kemény 12 ezer forintért. A papucs gumi talpa 5 (!!!!) hónap után kettétörött, pedig semmi extrát nem csináltam benne, mint bent a házban kiszolgáltam 3 kiskorú gyerekem, holott a márka azt hirdeti, hogy 12 órás komfortot biztosít, ez számomra azt jelentené, hogy bír is 12 órás napi használatot.

Visszavittem a Herbáriába, azt ígérte a hölgy 2 hét múlva döntenek, hogy megjavítják, vagy visszafizetik a teljes árat.

Azóta eltelt 1 hónap, és még mindig semmi.

Régi, széttaposott papucsomba vagyok kénytelen lenni, mert egyhamar nem tudok venni még egy drága papucsot.

A gerincem soha nem fájt még ennyire.

Jár valami kárpótlásként, vagy hagyjam az egészet a fenébe, és örüljek, ha két hónap múlva kapok egy megjavított papucsot?


2013. szept. 11. 09:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!