Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti kiadnátok vagy megpróbálnát...

Ti kiadnátok vagy megpróbálnátok eladni belvárosi garzonotokat?

Figyelt kérdés
Kicsi volt nekünk, így 3 éve kiadjuk 50, jelenleg 55 ezer Ft-ért és 60-ért bérlünk egy kétszer akkorát. 2 gyerekünk van, én 40 férjem 44 éves. 2015 áprilisában lejár a Fundamentám (8 éves) és akkor szeretnénk (pontosabban nem szeretnénk, de muszáj)beleugrani hitelbe. Most elmennek az albérlők és nem tudom mit tegyünk. Félretett pénzünk sajnos nincs, jóformán egyik hónapról a másikra élünk:-(
2013. szept. 23. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én attól tenném függővé, hogy milyen az állapota. Ha már lelakott, rossz állapotú akkor lehet inkább kiüríteném, festenék gyorsan egyet és megpróbálnám eladni. Bár manapság még a jó helyeken lévő ingatlanokat is nehéz eladni.


Ha vállalható állapotú az ingatlan akkor a belvárosba gyorsan lehet rá találni bérlőt, akkor hagynám egyenlőre bérleményként, esetleg párhuzamosan meghirdetném eladásra is.

2013. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nincs rossz állapotban, csak egy nagy takarítást igényel ha elmegy a bérlő. Kiadni nem volt nehéz, de félek, hogy mire lejár a Fundamenta és akarunk mást venni, akkor nem tudom gyorsan eladni.
2013. szept. 23. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kiadást folytasd tovább is. Az ilyen kis garzonokat az árához képest nagyon jó áron lehet kiadni úgy vettem észre. Úgy értem, hogy egy kétszer akkora értékű lakást nem tudnál kétszer annyiért kiadni, pedig pénzügyileg úgy lenne logikus.


Fundamentához pedig nem kötelező a hitelt felvenni! Az csak egy lehetőség.

2013. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!