Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiatalok (18-23) akik már...

Fiatalok (18-23) akik már külön élnek! Elmesélnétek a mai világban hogy a fenében sikerült külön költöznötök, vagy a párotokkal élnetek?

Figyelt kérdés
Hosszú sztorik is jöhetnek :)
2013. jan. 5. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátaim 5-en összeköltöztek egy albérletbe, mellette keményen dolgoznak. Hát így...
2013. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát igen így még megoldható!
2013. jan. 5. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt számtalan történetet olvashatsz.

2013. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én 19 éves leszek februárban, idén érettségizek (5 osztályos gimi), de már lassan 1 éve külön élek. A barátom dolgozik, és én is, hála annak, hogy az iskolába heti 1x kell bejárnom és mégis nappali iskolalátogatásit ad, találtam egy hiperszuperül fizető diákmelót (imádok ott dolgozni:)) és elég jól megélünk, mármint a körülményekhez képest.
2013. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon jó,hogy belinkelted,köszönjük!
2013. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4es jó neked:)

a többi választ meg a linket is köszi,szoktam ezt az oldalt olvasgatni!:)

2013. jan. 5. 19:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen mentem külön először, mert más városban kaptam munkát, akkor mondjuk volt 3 lakótársam is, de így ki tudtam jönni a fizetésemből. Utána egy időre hazaköltöztem, mert kaptam munkát itthon is, de aztán megint elmentem albérletbe, nem találtam már a helyem otthon. Nem azért, mert nem jöttünk ki egymással, csak megszoktam, hogy önállóan intézem a dolgaimat, nem kell beszámolnom arról, hova megyek, stb.

Itt most nincs lakótársam, kicsi lakásban lakom, nem magas a lakbér, meg amúgy is, ebben a városban valamivel olcsóbb. A párommal most fogunk összeköltözni, két keresetből még könnyebb lesz fenntartani.

2013. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tetro ***** válasza:
100%
Vidéken éltünk. 19évesen elköltöztem otthonról, mert úgy gondoltam, hogy amit csinálni akarok azt legközelebb Budapesten lehet. Pénzt nem kaptam otthonról, mert anyámnak nem volt miből. Kb két hónap alatt, rájöttem hogy éhen halok majd hamarosan. Kerestem munkát az iskola mellé, aztán a munka annyira jól ment, hogy ott hagytam az iskolát. Azóta eltelt 8 év, megcsináltam másik két sulit, ugyanazt dolgozom, csak már a sokadik helyen, jelenleg is nappali tagozatos diák vagyok, és közben elég jól keresek. Összességében én úgy csináltam, hogy nem volt választásom. Meg kellett oldani. Ennyi.
2013. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

18 múltam mikor elköltöztem. Már 15 évesen dolgoztam spóroltam, illetve a pénzeket amit szülinapokra, karácsonyra stb.-re kaptam félre tettem. Jelenleg is a barátnőimmel bérlünk 3-an egy 1,5 szobás lakást. Tanulok a munka mellett, ahogy ők is. Jól megélünk. :) Haza is szívesen járok, nincs gondom a szüleimmel sem. :D de azért mégis jobb külön.


21L

2013. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22 évesen költöztem párommal albérletbe,2 év nálunk történő együttlakás után, mindketten ugyanott dolgozunk, a munkahelyünk biztos, (bár január februárba, semmi meló, de a többi hónapról simán elteszünk erre a 2 hónapra, mert jól fizet) így el tudtunk költözni és azóta sincs gond.
2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!