Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül napjainkban...

Mennyibe kerül napjainkban egy doboz cigaretta?

Figyelt kérdés

Pl. Sopianae

A dohány hétről hétre drágul, lassan nem érdemes otthon töltögetni.


2013. okt. 19. 15:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kb. 900-1000 ft.
2013. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hogyhogy nem lehet a neten megtudni? Vagy csak rettenetesen béna vagyok?

2013. okt. 19. 15:31
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Az is buta,aki vesz belőle 1 szálat is.Sajnálatos dolognak tartom,ha valaki még fizet is azért ami káros.Inkább enné el azt a pénzt,vagy dobná ki.Mert ha csak natur a kukába dobja azt mondom hülye,de hogy az egészségét tönkreteszi,igy nem hülye,hanem önmagára veszélyes.A legjobb az lenne,ha 5000 lenne egy szál cigaretta.Ja amugy egy bála dohányt a fermentálók,ugy 50-80 ezerért vesznek meg.Több több tízezer szálat töltenek meg egy bálábol.Kinek mi éri meg.Én inkább a családomra költöm,pl: pizza ma este.Valaki elfüstöli.Lehetne még ezt ragozni de felesleges.Amugy ez a kérdés abszolult nem ide való.Nem jó kategoria
2013. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A pizzád sem egy jó választás, abszolút nem egészséges kaja. Talán, ha halat ennétek salátával!
2013. okt. 19. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:
mégsem rombol ugy mint a cigaretta. :)
2013. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, sajnos, nagyon is.
2013. okt. 19. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Amugy meg en sem tartom egeszseges dolognak, de mindenki arra kolti a penzet amire akarja... Amugy meg ha 5000vagy 10ezerre emelnek egy doboz arat akkor is lenne fogyasztas, max kulfoldon vennek mint most, de ha netan vialg szinten emelnek akkor meg ugyanugy bunozoi termek lenne mint a drog. Szoval ezt nem lehet kiszurni azt meg total elitelem amikor van valaki es meg mondja hogy ki mit csinaljon a penzebol... Mindenki maga kereste meg a ravalot azt csinal amit akar!!!

Jo etvagyat a pizzahoz

2013. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nemcsak a dohány drágul folyamatosan, hanem a doboz cigi árak is. És azok arányaiban nézve jobban. Pont hogy lassan készen nem éri meg venni. (Jó persze amúgy sem, mind tudjuk, hogy káros meg stb., de ebbe most ne menjünk bele.)

Kb. 2,5 éve tértünk át a töltött cigire, akkor kiszámolva kb. a felére jött úgy ki azzal a dohánnyal és hüvellyel számolva amit mi használunk. Mostmár kevesebb mint a feléből megvan. Tény, hogy azóta a dohány ára is jócskán felment, de akkor egy dobozt megvettünk 540ft-ért, most meg már 900-ért tudnánk, szóval az azért drasztikusabb emelkedés.

Nálunk havi szinten olyan 17ezerből kijön a kettőnk cigizése, ha dobozzal vennénk több mint 50ezerbe fájna ugyanennyi cigimennyiség.

2013. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tavaly év végén még felére számoltam a saját készítésűt. Akkor 150 g kék Sopianae 3150 Ft volt. Most 130 gramm kerül ennyibe. Az ugyanilyen papír is megdrágult, csak azt nem tudom, mennyi volt. Most 200 db 450 vagy 470 forint. Ha 1 gramm 1 szál, akkor kb. 500 Ft egy dobozzal. Töltögetem tovább.

Köszönöm szépen a reagálásodat.

2013. okt. 19. 18:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi kék goldengate-et használunk, abból is 3150 Ft a 130g-os kiszerelés. De ilyen más eljárással készül, így több kijön belőle,mint az azonos súlyú hagyományosan készített dohányokból, ami igaz is, nem csak rá van írva, mert kb. ugyanaddig vagy még kicsit tovább is elég volt, mint a kék szofis 160g-os kiszerelése. (Mikor azt használtuk még annyi volt.)De ha jól tudom, már azok is áttértek az új eljárásra, lehet ezért csökkent le annak is a mennyisége. És primus multifilteres hüvelyt használunk (szerintem ez a legjobb, legalábbis jobban bevált, mint a kék szofis), és 315-ért vesszük.
2013. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!